Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Pénz miatt házasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénz miatt házasodni?

Figyelt kérdés

Eddig úgy voltam vele, hogy majd, romantikus lánykérés, habos ruha,stb. Most akarunk házat venni,elég sokat számitana ha házasok lennénk,így nemhogy habosbabos ruha,még lánykérés se.

Az eszem tudja, hogy megéri, csak a szivem sajnálja.

Volt más is így?


2015. okt. 9. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Be fogod tudni potolni, ne sajnald, nálatok először lesz ház és később is megtarthatjátok a lagzit, habos ruhában.
2015. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok.Kezdtem gondolatban szép nagy ruhával,vendégekkel,most ott tartok hogy 2 tanú,semmi fodor,inkább vagány stílusban egy fehér ruha,és lazán az egész,semmi körítés :) Egy ilyen még lehet hogy jobb is,bensőségesebb,majd ha lesz elég pénzetek,megcsinálhatod,de addigra már nem biztos hogy akarod.Szerintem az első a maradandó emlék.
2015. okt. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

gondolom a hitelfelvétel miatt.

igazából célját veszíti így az esküvő funkciója.

mert lényegében az a célja,hogy a te közösséged ismerőseid és családod előtt nyilvánosan ünnepi keretek között felvállalod a másikat.

ezért ez a 2 tanús megoldás értelmetlen,céltalan és bizonyos fokig veszélyes is.

mert ahol csóróság van,ott gond is lesz szép számmal.

2015. okt. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Van nő, aki nem azért házasodik???
2015. okt. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Csóróság azért nincs, csak ha most házasodunk,akkor végre nem ablakon kidobott pénz az albérlet, évente 1 millio elmegy rá...

Nagy felhajtásra,lagzira sosem vágytam, romantikus lánykérésre ,kis ideig jegybenjárásra viszont igen. És nyári esküvőre pipacsmezővel.


Utolsónak: nem párom pénze miatt házasodok, fizunk hasonló, hanem hitel miatt

2015. okt. 10. 09:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Csináljatok most egy kis kéttanús esküvőt a papír miatt, nyáron pipacsmezőben pedig egy nagy lagzit, ahogy Te is szeretted volna. :) A templomi / polgári esküvőnek egyébként sem kötelező egy időre esnie.
2015. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 Hitel miatt meg minek? Azt egyedül is megkapja. Akarod a tartozás felét?

Arról nem is beszélve, hogy amikor majd elváltok úgyis a tied lesz a lakás, és a fent maradó hitelt nem kell majd megosztani, fizetheti egyedül a gyerektartással együtt.

A lakásból meg úgysem fog kirakni akkor sem, ha nem vagytok házasok. Kivéve, ha megtudja, hogy megcsalod.

2015. okt. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egyedül egyikőnk se kapná meg, hiszed vagy sem, kell hozzá mindkettőnk spórolt pénze és mindkettőnk fizuja, ami hasonló.

Nem minden nő milliomos pasihoz megy hozzá...

2015. okt. 11. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!