Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan mérges ráma férjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan mérges ráma férjem? Tényleg "arra költi a fizetését, amire akarja"?

Figyelt kérdés

Neki is és nekem is 3-3 gyermekünk van az előző kapcsolatainkból.

Hosszabb együttélés után összeházasodtunk és 2 hónappal ezelőtt az adókedvezményt is közösen kértük.

A legnagyobb meglepetésemre viszont a pénzünk nagyon megcsappant és mikor átszámoltam, kiderült, hogy ő a gyerektartáson (25-25000) felül is elosztogatta a "plusz" pénzt a gyermekei között. Mikor erre rákérdeztem, még neki állt feljebb, hogy a fizuját arra költi, amire akarja és ne szóljak bele.

Most álla a bál, mert én a következő hónaptól, megint egyedül veszem igénybe az adókedvezményt, ő pedig már egy csomó dolgot beígért a gyerekeinek, amire így nem lesz pénze.

Csak szerintem volt pofátlan dolog amit csinált?


2015. szept. 19. 06:48
 1/10 561 ***** válasza:
100%
Sztem is pofátlan.Egy családban minden közös.Persze nem baj ha mindenkinek van egy kis saját tartalék,de nem a másik rovására.Meg kellett volna beszélnie veled,hogy mi az amire lehet költeni belőle és mennyit,van e vmi ami fontos és arra előbb,stb.Együtt kellett volna döntenetek.
2015. szept. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen pofátlan. Meg kellett volna beszélni.
2015. szept. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nagyon sunyi. Ugyanakkor érdekes rákérdeznek, hogy mondjon min. 3 dolgot, amit miatt szerelmes beléd. Sajnos a mai világban jobb egy nőnek egyedül, mint ilyen rafkós emberekkel. Nem biztos, hogy a gyerekeinek adta a pénzt, azok csak falaznak neki.
2015. szept. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akinek csalàdja van, ott ennek nem ìgy kéne működnie.
2015. szept. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 RRR ***** válasza:
100%

nem jogosan

ez alattomos húzás volt

pláne,mert csak a saját kölkeire költötte


üljetek le egy nyugodt pillanatba és beszéljétek át ,hogy ez hogy legyen,mert be fog krepálni a kapcsolatotok......


ennyi gyereknél ez létkérdés

2015. szept. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Ha fordított lenne szitu, akkor is így gondolnám. Közös kasszánál a kiadásokat meg KELL beszélni. Nyilván nem az utolsó szalámiig, de a nagyobb dolgokat mindenképp.
2015. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz 6-os, fordítva is sötét dolog lenne... a házasság az egy egy komoly kapcsolat, közösen vállalt élet, abba nem fér bele ilyesmi. Emberileg sehogy, de még a jog is "vagyonközösség"-nek mondja.


Amúgy ha van egy kérdés, akkor ne a "fordítottjáról" elmélkedj.

2015. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

#8


De bizony, a fordítottja is érdekes, mert rengetegszer fordul elő kettős mércézés...


Amúgy meg pont ezért nem szabad házasodni...

2015. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy érdekes, csak nem az volt a kérdés. A relativitáselmélet is érdekes, mégsem kell itt fejtegetni, mert senki se kérdezte.
2015. szept. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%

#10


Na igen, de azért fontos rámutati erre is.


Hogy ne győzzön az igazságtalanság, mint oly sokszor.

2015. szept. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!