Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Huszonévesek, koraharmincasok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesek, koraharmincasok, a házasság nálatok manapság egy életre szól vagy pár év után a nagyon nagy többség szétmegy / megromlik a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2015. szept. 14. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Van, amelyik megromlik és szétmennek, de én 30 felett azt látom, hogy nagyon sokan kitartanak egymás mellett, szépen élnek és sokszor ezt már nem években, hanem évtizedekben kell érteni.
2015. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekek ez a masodik hazassagom, jol erzem benne magam, nem tudom h egy eletre szol e, ezt majd az ido donti el, sztem erfe nem szabad ragorcsolni.


Ha csak egy kicsit is boldog vagy benne, mar megerte:-))


A hazassagokat mostmar keptelen vagyok komolyan venni:-))

2015. szept. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30 vagyok, a körülöttem élők vagy házasodnak, vagy nem (én sem érzem fontosnak), de többségében mindenki hosszú kapcsolatban gondolkodik, jóban-rosszban.
2015. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sem érzem személyesen fontosnak, van aki igen, van aki megházasodik van aki nem, van akik örökre együtt maradnak, van akik nem.

:)

Ezen nicns mit túlmagyarázni

2015. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha találok olyan nőt, akit elveszek, az egy életre fog szólni számomra.
2015. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még nem vagyok házas, de nekem ez a döntés egy életre szól.

25/N

2015. szept. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Természetesen egy életre tervezi a házasságot mindenki. Aztán van, akinek sikerül, van akinek nem.

Mi több, mint 9 éve vagyunk együtt, 5 éve házasok, és teszünk azért mindketten, hogy jól működjön a házasságunk.

Szeretet, szerelem, bizalom, tisztelet, szabadság. Ezek szerintem nagyon fontos dolgok hozzá, és ahol bármelyik is hiányzik, az a kapcsolat hosszú távon nem fog működni.

2015. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi a hazassagot egy eletre terveztuk es tervezzuk is. Mindenkinel vannak nezetelteresek, problemak, vitak, de szerintem ez normalis, mivel mindenkinek megvan a maga szemeliyisege, sokat kell formalodni, stb stb... Azonban szerintem a hazassag vagy egy kapcsolat nem olyan, h ha nem mukodik, akkor kit erdekel, kidobom a kukaba... Mindenen dolgozni kell, idot es energiat belefektetni.


egy 20as eveiben jaro hazas lany

2015. nov. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!