Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csalják meg olyan sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalják meg olyan sokat a házastársukat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a kérdés túl naívnak tűnik. Mostani hír, hogy hackerek nyilvánosságra hozzák 40 millió olyan felhasználó e-mail címét, akik kifejezetten a félrelépés miatt fenntartott weboldalon regisztráltak. De a prostitúciót, a szexpartner szolgtáltatásokat férfiak (és néha nők) tömegei tartják fenn. De mégis: számomra ez ilyen nagy számban valahol érthetetlen. Úgy gondolom ugyanis, hogy ha valaki elkötelezte magát a másik mellett - akkor vagy működik a kapcsolat, és nincs ok félrelépni: vagy nem működik a kapcsolat, és ezt őszintén megbeszélik egymással, és vagy megpróbálják megjavítani (és akkor egyidejűleg ismét nem lépnek félre), vagy szakítanak, és onnantól szabad a pálya. Nem tűnik borzasztó nagy elvárásnak az, hogy a kapcsolat így működjenek. Ha például nekem a férjem azt mondaná, hogy nem vagyok neki elég, mással is le akar feküdni - ha ez őszinte lenne, akkor nem csinálnék hisztériát, hanem akkor megbeszélnénk, hogy miért is nem - de ezt az őszinteséget azért elvárnám

2015. aug. 24. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Fejben dől el igazán a hűség vagy hűtlenség.
2015. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy barátom az első házasságában össze-vissza csalta a feleségét.

A második házassága (20 éve tart) stabil, soha nem csalja meg a feleségét.

Az első feleségével nem volt meg az igazi összhang, ahogy nőttek a gyerekek, ők úgy távolodtak. Egyszerűbb volt máshol keresni a vigaszt, aztán hazamenni a megszokott rosszba. Idő (és sok balhé) kellett, hogy ki tudják mondani: nem működik tovább.

Másodjára már olyannal házasodott, akivel igazi társak, akivel túl tudnak lépni a konfliktusokon, tudnak beszélni stb.


Az emberek nagy része a kommunikáció helyett cselekszik. Ha valami rossz, akkor tovább rontják és nem, vagy túl későn próbálják megoldani.

2015. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akik úgy maradnak egy kapcsolatban, hogy pl. a külsőségek miatt úgy gondolják, hogy nekik úgy sem jutna jobb ezért az aktuális párjukkal maradnak. Pont ma olvastam itt egy kérdést, hogy egy lány névnapjára/szülinapjára szeretné megkérni a barátját, hogy elégítse ki orálisan mert alapjáraton sosem teszi meg miközben ő megteszi a srácnak. Na pl. az ilyen nők félre fognak járni :D
2015. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont ez az utóbbi kommentben írt helyzet a megoldás szerintem: ha valakinek hiányzik valami a kapcsolatában, akkor szerintem ezt el kell mondani, a másiknak pedig meg kell érteni. Ha engem orálisan nem elégítene ki a férjem, miközben én őt igen (fel sem merülhet ilyen), akkor ezt nyilván elmondanám neki, amire ha szeret, akkor megfelelően reagálna. Nyilván vannak szélsőséges tabuk - de feltehetően a párok ismerték a másik esetleges extrém dolgait, vagy éppen attól elzárkózásukat, amikor összejöttek. De mindez nem csak a szexre igaz: az őszinteség és az alkalmazkodási képesség együtt nagyon fontos, akiben ez nincs meg, az ne is nagyon kezdjen komoly kapcsolatba.
2015. aug. 24. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen az ilyenek nem szeretik a pàrjukat és még ráadàsnak gyàvàk is lezàrni a kapcsolatot. Inkàbb gerinctelenül hűtlenkednek,átverik,megalàzzák a hàzastàrsukat. Undorìtò.
2015. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!