Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megismerjem vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerjem vagy ne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanácsot kérnék tőletek. A nejemmel megromlott a kapcsolatunk és most válok. Ő egy hete mondta el nekem, hogy van már egy új pasija akit másfél hónapja ismert meg. A kapcsolatuk már olyan, hogy közös hétvégét ( 3 napos) terveznek a Balatonon, ahová a 10 éves fiamat is elviszik. Én szeretném megismerni a nejem új pasiját mielőtt elviszi a gyermekemet magával egy nyaralásra. A nejem viszont nem szeretné bemutatni nekem a srácot és nem is indokolja meg, hogy miért. Annyit mond csak, hogy majd eljön az ideje. Mitévő legyek? Mégis csak a gyermekemet viszi el nyaralni egy számomra idegen pasi. Én szeretném a srácot megismerni és egy kicsit beszélgetni vele a nyaralás előtt. Amit még tudni kell, hogy külön lakok a nejemtől,de egy utcában és napi kapcsolatban vagyok vele és a fiammal is.
2015. júl. 13. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy van valakije már? Nem lehet, hogy csak "felvágásból" mondta ezt és igazából valami barátjával (akit esetleg te nem ismersz) megy csak? Szerintem a fiatok miatt jogos lenne, ha találkozni szeretnél az új "párjával" (?).
2015. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2015. júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Én anyukámmal lakom együtt és ő sem ismeri apukám új feleségét, mégis többször voltam velük nyaralni, már közös gyerekük is van. Megértem, hogy meg akarod ismerni, mielőtt elengeded vele, de gondolj bele abba, hogy ő sem akarja keverni a "régit" meg az "újat", érthető az is, hogy miért nem akarja, hogy ti találkozzatok.

20/L

2015. júl. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én vagy arra tudok tippelni, hogyha nem haraggal váltok, hogy esetleg közös ismerős, vagy kollégád az "új hapsi" és nem akar megbántani. Vagy tényleg nincs senki csak az orrod alá akarja dörgölni, hogy van még olyan jó nő, hogy ilyen gyorsan talált új partnert és mondjuk tényleg baráttal megy, vagy akár barátnővel, akivel semmilyen szexuális kapcsolatban nem áll. Esetleg kérdezd meg a fiadat ismeri-e már.
2015. júl. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tegnap átmentem a nejemhez édesítőszerért és épp ott volt a srác. A nejem nem akarta, hogy be mennyek a lakásba, de én csak bementem. A pasi ott ült az ülőgarnitúrán. Bemutatkoztunk egymásnak és szerettem volna beszélgetni a sráccal, de a neje folyton csak mondta, hogy most már mehetek. Így felálltam, barátságosan lebúcsúztam a pasitól és elmenem.
2015. júl. 13. 09:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Eleg bunko a feleseged.Ha azert probal tavol tartani az uj pasitol, mert attol fel, hogy esetleg botranyt csinalsz, vagy kemenykedsz a sraccal,az ertheto lenne.Am ha mar igy osszefutottatok, es semmi gaz nem volt a viselkedesedben,akkor tenyleg nem ertem, mi baja van. Talan csak kicsinyes noi rosszindulat van benne.Szeretned megismerni az uj pasit? Nem lehet! Miert nem lehet? Csak!

Irom mindezt nokent.

2015. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen elég fura volt nekem is. Ma már úgy sejtem, hogy azért nem akarja, hogy megismerjem, mert a hétvégén mennek a Balcsira. Még ő sem tudja, hogy fog elsülni a dolog. Most fognak először több napot együtt tölteni a pasival. Mert idáig csak 1-2 órára talizak, de elmondta, hogy már volt minden ha értitek. Így addig nem akarja, hogy megismerjem amíg teljesen nem biztos, hogy működni fog-e a kapcsolat. Na mindegy már úgy vagyok vele, hogy csináljon amit akar. Totál szerelmes, látszik rajta, és nem lát csak az orráig. A 23 év házasság meg elfelejtve.
2015. júl. 13. 21:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az új pasit sem akarta elijeszteni azzal, hogy Neked bemutatja. Nem tudhatja, hogyan sül el egy beszélgetés. Kínossá válhat nagyon. Nem arra van most szüksége. Ha megbízol annyira a volt nejedben, hogy neki hagyod a gyereket, akkor meg kell bíznod benne, hogy akkor is vigyázni fog rá, ha mással van. Ha nem bízol benne, ne hagyd ott neki a gyereket egyébként se.
2015. júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!