Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért baj, hogy én nem érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, hogy én nem érzem úgy, hogy itt hagy a férjem?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok a második gyerekünkkel. A férjem hétvégén elutazik 3 napra egy, a munkahelye által szervezett sport hétvégére.

Két ismerősöm is megjegyezte,hogy milyen dolog már,hogy itt hagy terhesen! Hú, lehet,hogy az én agyam van másképp bekötve, de én nem érzem úgy,hogy itt hagy! Miért ne mehetne el?

Vagy én gondolom máshogy?


2015. jún. 30. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

attól függ hány hetes vagy.:)

ha a hétvégére vagy kiírva akkor tényleg nem kéne elutaznia.de ha még van időd, akkor miért ne? :)

2015. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
74%

Engem most nagyon rosszul érintene ha elmenne 3 napra a férjem.

A második babát várom én is 7 hónapos terhes vagyok és a fiúnak 4 éves.

De ez azért is lehet, mert otthonról dolgozik már hónapok óta, hogy tudjon segíteni.

De, talán ha az eléjtől fogva "egyedül lettem volna" akkor talán nem hiányozna annyira a segítsége.

Vagy ha helyette anya ide utazna... Csak ne legyek egyedül, és mehet is.

Szóval ha te bírod egyedül hát menjen, az élet nem áll meg mert terhesek vagyunk :)

2015. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem munkája olyan volt, hogy rendszeresen, akár 1-2 hétig is külföldön volt, akkor is, amikor várandós voltam. Megszoktam. Amikor tudtuk, hogy jön az idő, akkor megpróbált otthon lenni. Ez az elsőnél sikerült, a második viszont egy hónappal korábban jött, ezért nem volt épp itthon. De a szüleim segítettek, átjöttek, anyukám vigyázott a lányomra, apukám bevitt a kórházba. Másnapra hazaért a férjem. Én sohasem csináltam problémát belőle, hogy otthon van-e vagy nincs, ha ez a munkája, ezt el kell fogadni. Mostmár szerencsére kevesebbet kell utaznia.
2015. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Végre egy normális nő! Csak így tovább! Hidd el, hogy sokkal jobb a kapcsolatotoknak, mint a nyávogós cafkáknak, akik nyomják, hogy de miééééért nem viszel :( Olyan izééé vagy....
2015. jún. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En elveztem, amikor a férjem kifestette a szobákat az anyósnál hétvégén. Akkor ott is aludt. Akkor 7 honapos voltam a második babával, és a kicsi lányom is orult, h csajos buli volt otthon :)

Nem tudom miért veszik így a dolgokat, nem válni akar, hanem kikapcsolodni.

2015. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!