Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szégyenled a tested a férjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenled a tested a férjed előtt a gyerekek születése után?

Figyelt kérdés

Azoknak szól ez a kérdés akik gyerekek előtt jól néztek ki de a gyerekek születése után drasztikus módon felszedtek több 10 kilót, és nem sikerült leadni.

A férjed elfogad így vagy nem szívesen mutatkozol előtte meztelenül?



2015. jún. 16. 12:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

40 felett tényleg azt mondják, hogy nem árt a plusz kiló, mert kiölti a ráncokat. Inkább egy ilyen, mint Madonna, csupa ín meg csont meg izom...


A narancsbőr viszont nem a plusz kilók függvénye.

2015. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Teljes nyugalommal mutatkozok előtte, engem jobban zavarnak a kilók, mint őt. Gyerek előtt 52 kiló voltam (167 cm), szülés után 67. Ráadásul nem a terhesség alatt, hanem a szoptatás első fél évében híztam. Hónapokig zokogórohamokat kaptam a ruhásszekrény előtt, ő meg csak dícsért, meg bíztatott, hogy majd szoptatás után lemegy. 1,5 éves lesz a lányunk, még cicizik, de már "csak" 58 kiló vagyok, van remény :) Viszont a cicijeimet szetetném megcsináltatni majd, na erre párom mindig azt mondja, hogy hülye vagyok, nincs rá szükség.
2015. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Mi okozza a narancsbőrt ha nem a plusz kilók?

Én arra gondolok amikor már több a zsír mint az izom és az izom nem tudja formáját adni és a zsír egymás tetejére rakodik.

Vagy méreganyag is közre játszik?

2015. jún. 16. 15:44
 14/17 anonim ***** válasza:

10-es, neked én nem akarok bizonygatni semmit, de túlsúlyos végképp nem szeretnék lenni:)


Ma délelőtt voltam egy gyógyfürdőben. 30-as anyukák, könnyebb őket átugrani, mint megkerülni. Mind min. 90 kg. Én sajnálom őket, hogy nincs bennük akaraterő lefogyni ovis korú gyerek mellett.


egy korábbi


Kérdező: a férjem engem elfogadott 9 hónapos terhesen 62 kg-mal, narancsbőrrel is.

2015. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem, ő se szégyenli az övét, pedig már ő sem úgy néz ki mint annó.
2015. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"A narancsbőr (cellulit) legfőbb oka a vér- és nyirokkeringés funkcionális zavara, a hajszálerek falán keresztül több folyadék jut ki a sejtek közzé, lassul a visszaszívódás és elszállítás, ami ödémához vezet."


Én pl. kövér vagyok, egészségtelenül eszem, nem mozgom, és egy darab narancsbőröm sincs, a testvérem világéletében sportolt, vékony, egészségesen étkezik, mégis van narancsbőre.

2015. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azert a narancsborhoz tegyük hozza, hogy lehet, hogy az utolso hozzaszolo szerencses, de azert lehet egy-két dolgot tenni ellene: nem kell gyorskajat (meki, kfc, stb) enni, joooo sok VIZET (nem cukros sz.rokat) inni, kavezast is el kene felejteni, emellett persze le kene fogyni, de ezt itt inkabb meg sem emlitem, mert ahogy latom ennel a kerdesnel szerencsetlen vekony hölgy lett leszolva:)
2015. jún. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!