Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem közeledik a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem közeledik a férjem?

Figyelt kérdés
kicsi gyermekünk 2 éves, nagy 5. Márciusban ránk ijesztett a doki hogy terhes vagyok.kiderült csak menses előtti állapotot látott. Előtte kimondottan sokat voltunk együtt, nem lepődtem volna meg ha igen.de spiralom van igy nehezen jött volna a baba.a férjem nagyon bezsongott h ő kicsi babát akar,egy ideig azt mondtam oké de aztan arra jutottam mégse...hogy most Jo lenne dolgozni,felnőttek kozott lenni.férjem meg azota nem kozeledik,nem kezdeményez... de a teszt negatív, többször megis jött azota igy tuti nincs baba...férj nem közeledik,hamar be alszik este.van hogy kozeledek, puszik de semmi.most a meleg miatt el se fogadja egyébként se az olelesem, nem ertem.de ez már április ota megy...29 évesek vagyunk.férj most lesz 2 hét mulva 30,én szeptemberben...
2015. jún. 16. 11:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha a gyerekek elaludtak, üljetek le egy pohár borral a teraszra és beszéljétek át a problémákat. Keressetek közös programokat!
2015. júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Terasz nincs,örülök h erkély van.panelban lakunk.közös program? Hm...gyerekeket nem tudjuk kire bízni,anyuja meghalt,családja nem nagyon...anyyum amit tud segit..de ma is megy vezetni,heti 2,3 alkalommal... este akartam vele beszelni,szulejmant meg kell néznie. Ő nézi, en nem szeretem.mondta h ő még nem fáradt marad fenn.de rávettem hogy jöjjön aludni..hamarabb elaludt mint a kisfiunk.
2015. júl. 2. 14:09
 13/14 A kérdező kommentje:
Jo lenne kinozdulni de nincs kedve ereje...hajnalban elmegy dolgozni,6ra hazaér
2015. júl. 2. 14:10
 14/14 anonim ***** válasza:
Terasz, erkély, értsd akkor képletesen. Csak szán rád egy órát a életéből! Később nehezebb lesz az intimitást visszahozni, ha a gyerekek nagyobbak lesznek. És ez csak romlani fog, ha így haladtok. Én így 3. gyereket tuti nem vállalnék.
2015. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!