Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sok év házasság, kiadós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok év házasság, kiadós veszekedés. Hogyan békültök?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nehezen megy...39/N.
2015. jún. 15. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:

néha otthagytam napokra vagy hetekre.

ha elkezdett hiányozni hazamentem.

de ő is ugyanezt csinálta.

2015. jún. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemigen vannak kiadós veszekedéseink, csak rövid összekapásaink. Nagyon hamar kibékülünk, mert mindig megbánjuk mindketten, hogy felemeltük a hangunkat. Valamelyikünk odasomfordál a másikhoz, átöleli, aztán volt-nincs harag.
2015. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gelazso ***** válasza:
csenben kivárni és mindenki magába szálva rájön hogy mennyire fontos neki a másik. ha nem akkor már rég rossz az egész és mivel rövid az élet...
2015. jún. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

En nem veszekszem, szimplan nem vagyok hajlando mert zomeben nem moralis, vagy fundamentalis dolgok valtjak ki a ferjem idegeseeget hanem valami hetkoznapi baromsag (mosas, fozes mittomen) szoval ilyen piti dolgok:-))


Mivel erre se idom, de energiam igy rahagyom, beszelek a barataimmal, vagy csak elmegyek a gym-be. Nem agressziv vagy ilyesmi, csak kicsinyes es tukerzekeny.


Vannak emberek akikkel erdemes vitazni, mert akar eppen konstruktiv is lehet, nos, o nem ez az alkat:-))Ettol fuggetlenul szeretem, de ignoralom mert van egy szint ami ala nem megyek:-))


Az elet tul rovid veszekedesekhez legalabbis szerintem:-))


33/N

2015. jún. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az jo ha tudtok veszekedni es utana elobb-utobb kibekulni, en abban a fazisban vagyok hogy nem veszekszem mert annyira nem erdekel az egesz, hogy inkabb azon gondolkozom, hogy lepjek ki az egesz kapcsolatbol.
2015. jún. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!