Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért néz a feleségem melegnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz a feleségem melegnek, mert van egy nagyon jó barátom akivel szoktam közös programokat csinálni? 35F

Figyelt kérdés
Közös program alatt azt értem, hogy elmegyünk ketten kerékpározni vagy moziba megnézni valami akció filmet vagy mondjuk meginni egy sört egy kocsmában. Közben meg ő is elmegy ugyanúgy kettesben a barátnőivel, sőt nincs is baráti társasága csak kettesben megy mindig.
2015. ápr. 6. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Biztos azt igenyli hogy epp akkor vele legy es ne a baratoddal:) vagy pedig vele menj ilyen helyekre mint a mozi pl.
2015. ápr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van annak a barátodnak egy kis meleg "beütése"?

Amiket írsz, attól szerintem még nem kellene melegnek gondolnia, biztos más is van, amiből ezt gondolja (így látatlanban megmondani, ennyiből...).

2015. ápr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A feleséged melegnek néz? o.O Nem bántásból, de itt komoly bajok lehetnek...

Az én párom rendszeresen csinál programokat férfi és nő barátokkal is, és soha nem feltételezném, hogy bármelyikkel is megcsal.

2015. ápr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Az én párom rendszeresen csinál programokat férfi és nő barátokkal is, és soha nem feltételezném, hogy bármelyikkel is megcsal."


Örülök hogy te nem feltételezed hogy megcsal, de nem ez volt a kérdés.

2015. ápr. 6. 12:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor szerintem 3 alapvető dolog lehet. 1: Nem teljesítesz az ágyban (most ezt nem a kiszolgálására értem vagy ilyesmi, hanem hogy nem áll fel mindig a répa). 2: Megégette már magát a közelmúltban egy meleg kapcsolattal, ahol nem vette észre és ezért teljesen rágörcsöl ilyen nonszensz dolgokra. 3: Túl jó minden és semmi gondja nincs, ezért gerjeszt magának párat, hogy legyen min bosszankodnia.
2015. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fene tudja mi lehet. Így elsőre én is azt mondom, hogy kicsit erős ennyi után melegnek nézni a másikat, de lehet van más is a háttérben, amit te észre sem vettél eddig. Pl, hogy az a bizonyos barátod esetleg valóban homoszexuális, neki vagy neked vannak feminin gesztusaitok (ami megint nem jelenti, hogy meleg az illető!), újabban nem kívánod a feleséged úgy, mint azelőtt stb. Nekem is megfordult már a fejemben, hogy barátomnak vannak olyan furcsa szokásai, gesztusai, hogy nem ám egy reggel közli, hogy tévedett és máshová húz a szíve :D és ez most viccesnek tűnik, de a többi férfi ismerősömhöz, korábbi párkapcsolatomhoz képest szembetűnő a különbség. Bár tegyük hozzá, hogy kifejezetten szeretem benne, csak nem ám hoppon maradok. Na elkalandoztam, szóval a lényeg: lehet rajtad lát változásokat, mióta ezzel a baráttal több időt töltesz együtt. Lehet kb ilyen dolgok tűntek fel a feleségednek, hogy vidámabb vagy, könnyebben kelsz reggel, énekelsz a zuhany alatt, igényesebben öltözködsz.
2015. ápr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet több együtt töltött időre, közös programra vágyik veled.
2015. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!