Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Osszebujva alszotok a hazastarsatokkal? Hany eve vagytok hazasok?
24 éve vagyunk házasok.
Mikor hogy. Legtöbbször összebújunk elalvás előtt, de aztán mindenki megy a maga kényelmes pózába. Van, hogy úgy alszunk el, de akkor biztos, hogy nem úgy ébredünk.
Volt olyan is, hogy külön húzódva aludtunk el, de összebújva ébredtünk.
Ez nem attól függ, mennyi ideje vagyunk együtt. Mi sosem aludtunk összebújva, az első együttalvás alkalmával sem. Aki képtelen rá, az képtelen, nem érzelemfüggő. Én és a férjem is milliószor forgolódunk elalvás előtt, és kell a tér az ágyban.
5. éve leszünk együtt idén, és egy éves házasok.
Mi lefekvéskor összebújunk, öleljük egymást, beszélgetünk kicsit, majd puszi és mindenki fordul amerre akar :D Már csak azért is, mert barátom fázós, én meg nem, és megpusztulok ha odabújok hozzá a takaró alatt :D Néha éjjel arra ébredek, hogy álmában rám rakja a takarót és átölel, az aranyos, de nem bírok tőle aludni.
Ébredéskor szintén összebújunk kicsit felkelés előtt.
Néha van, hogy délután kicsit lustizunk összebújva a kanapén, és bealszunk, mindig úgy ébredünk, hogy lezsibbadt a karunk, vagy valamint, nagyon kényelmetlen :D
Még nem vagyunk házasok, 2 éve együtt.
Szerintem ennek nincs köze ahhoz, hogy mennyi ideje vagyunk együtt.
5 éve vagyunk együtt, egy éve házasok.
Egymás felé fordulva alszunk el, és fogjuk egymás kezét.
Ez persze éjszaka szétmegy, de ha esetleg felébredünk éjjel (én mindig felébredek, ha kimegy wc-re, vagy inni), utána újra megfogjuk egymás kezét.
Egy ágyban, de nem alszunk összebújva. Nálunk a férjem szeretné, ő igényelné, de én nőként képtelen vagyok, nekem kell tér az alváshoz, sokat forgolódom is. Szeretem, imádom őt, de nem megy az összebújva alvás. Úgy nem tudok elaludni akármilyen fáradt vagyok. Ő megérti és így szeret:)
4 év 8 hónapja együtt, 3 év 2 hónapja vagyunk házasok, én 28, a férjem 25 éves.
Nem vagyunk (még) házasok, 4 éve vagyunk együtt, de nem alszunk összebújva. Arra viszont kifejezett igényünk van egymás iránt, hogy a másiknak a kezét, combját, arcát stb fogjuk, és úgy tudunk csak elaludni.
24N és 25F
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!