Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Idővel minden nőt lecserél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idővel minden nőt lecserél a férje egy fiatalabbra?

Figyelt kérdés

El lehet ezt egyáltalán kerülni valahogy?

Csak mert itt rengeteg az olyan kérdés, hogy a 30-as pasi meglép egy 16-17 évessel.

Nálunk annyira még nem aktuális a dolog, én 21 vagyok (alig 16-nak nézek ki, szóval pipi még) a párom 28, de 2-3 év múlva én is kezdhetek aggódni, hogy jön egy festett tinifruska, és ennyit a kapcsolatunkról?


Mit lehet tenni, hogy ez ne következzen be?


2015. jan. 16. 12:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%
Na igen, manapsag inkabb forditva jellemzo, a jot cserelik le a rosszra es nem forditva....:((
2015. jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Neeee általánosítsunk megint. Remélem vannak még olyan komoly férfiak, akik nem csak a friss húst nézik.
2015. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
92%

#12, ez a "férfiak a friss húsra buknak" ez kb olyan női hit, mint amilyen férfi hit az, hogy "a nőket csak a pénztárca és a slusszkulcs érdekli" - mindkettő baromság, téves következtetés, hibás általánosítás.

Mondom férfiként.

2015. jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Általában az a baj, hogy sok nő elkezd ilyeneken gondolkozni, és tulajdonképpen magának meséli be előre a dolgokat, mint a kérdező teszi most. Még nem is létezik a probléma, lehet nem is fog, de már retteg tőle...És pont az ilyen dolgok mérgezik meg egy idő után annyira a kapcsolatot hogy a másik fél keres inkább egy újabb párt. Aztán az otthagyott fél meg levonja ebből a téves következtetéseket hogy "na tudtam hogy ez lesz", és véletlenül sem veszi észre a saját felelősségét az ügyben.
2015. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
"friss husra buknak",most nem azért, de vannak tinik,akik 10-en éves korukban többet kef@éltek,mint kb. a 30-as 40-es nõk.
2015. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
"inkább fiatal friss" hust akartam irni.
2015. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Kedves #15, ÉS? Az, hogy a nőnek előttem hány szexuális kapcsolata volt, na ez az, ami biztosan, soha nem volt paraméter számomra ... és leszámítva az extremitásokat ("hivatásos", "bárkivel egy sörért"), az általam ismert férfiak-fiúk számára se, mellékes infó, fehérzaj, ha 0, ha 25... nem ad hozzá, és nem vesz el egy ember/kapcsolat értékéhez.

(na jó, 16 évesen még lehet, hogy foglalkoztatott...:))

Egyénként jellemzően a fiús anyukák betegsége az ezen való rágódás, ha valahogy eljut hozzájuk az infó...

2015. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem!A nők cserélik le a pasijukat fiatalabbra!
2015. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hát, ha 2-3 év alatt tudsz agyat növeszteni, akkor semmi félnivalód.
2015. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Költőnő? ***** válasza:
79%

sztem nem csak a kor számít.

Minden kapcsolatban illik tenni azért h a férfi mindig vonzónak találjon.

Most extrém példa, de ha én gennyesre zabálom magam, elhízom, kenyeret lehet kenni a hajammal, bozótvágóval kell oda betörnie, akkor lehetek én a világ legtüneményesebb nője is...

Illetve fordítva is:

Lehet minden nap epillálni, sminkelni, kozmetikushoz, körmöshöz járni, ha mellette kibírhatatlan hárpia vagyok.

Off: sem az első, sem a második nem igaz rám és teszek értem h ne így legyen.

2015. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!