Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sok nőtől hallom, hogy most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nőtől hallom, hogy most már biztonságban van. Férjhez ment. Miért érzik úgy hogy ettől ők biztonságban vannak?

Figyelt kérdés

2015. jan. 7. 15:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem én, az biztos. Mostanában nagyon megy mindenhol a lepontozás.
2015. jan. 7. 17:00
 12/17 anonim ***** válasza:
6%
Biztonságban van, mert már többet nem kell dolgoznia.
2015. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát én még ezt egy nőtől sem hallottam...

Talán az lehet a háttérben, hogy megtalálta a megfelelő férfi, akihez boldogan hozzáment, szóval célba ért, és ez megnyugvással tölti el.

2015. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én sosem mondtam olyat, hogy biztonságban vagyok, és nem is hallottam még egy nőtől sem a közelemben.

Különben meg nem a házasságtól függ a biztonságom. A férjemmel előtte is megvolt a biztonságérzetem, és nem anyagilag, hanem lelkileg. A tudat, hogy olyan társam van, akire számíthatok, és akiben maximálisan megbízhatok.

A házassággal pedig hivatalossá tettük a kapcsolatunkat, ami nem biztonságérzetet ad, annál többet.

2015. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenképpen pozitiv. A számomra azt jelenti, hogy "révbe értem". A felnőtt emberek túlnyomó többsége párt keres családalapítás/életközösség céljából. Nehéz egy olyan partnert találni, aki jól passzol az emberhez. Ez a keresési időszak bizonytalan, és göröngyös az út a jó partner megtalálásáig. Nyilván van egy anyagi jellemzője is, ez az élethez tartozik. Általában a férjek/élettársak többet keresnek. (Én is házas vagyok.)
2015. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ezt sokféleképp lehet érteni. Én úgy értem, hogy férjhez mentem, tehát megtaláltam az igazit, nem kell tovább párt keresni, mert megtaláltam. Biztos kapcsolatom van. Biztonságban vagyok. (mert a legtöbb ember még mindig nem magányosan érzi magát a legboldogabbnak, hanem akkor ha van mellette valaki aki szereti és akit szeret)


Aki csak úgy érti, hogy pusztán a házasság intézménye megvédi attól, hogy a párja elhagyja, megcsalja vagy innentől nem kell semmit tennie, ugyanúgy ott lesz mellette a párja, az hatalmasat téved. Egy házasságért is tenni kell, hogy boldog maradjon:pl nem elhanyagolni a másikat és hasonlók.

2015. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem az.

az a biztonság amikor saját magad tudsz boldogulni. és nem vagy ráutalva egy pasira sem, ezek akik ezt vallják amit írsz mind háztartásbeliek zömében,de abba nem gondolnak bele ha meghal a férjük,akkor mi a fenét fognak csinálni.

2016. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!