Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyám azt hiszi, hogy apám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám azt hiszi, hogy apám megcsalja őt egy hülyeség miatt, pedig nem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A házasságuk már régóta rossz, el kellene váljanak, csak azért nem teszik, hogy ne kelljen két lakást fenntartani. Ma megszólalt apám telefonja, és egy nő beszélt, erre apám kérdezte, hogy kivel beszél, majd nem kapott választ és letette. Magával vitte a mobilját cigizni a teraszra, de nem is telefonált, majd bement a wc-re és csengett. Anyukám felvette és megkérdezte a nôt, hogy ki az, mire az letette. Ekkor anyukám kiakadt, hogy apámnak viszonya van. Régebb történt, h egy barátnôm itthagyta a fülbevalóját, anyu meg kérdezte, hogy kié, de senki nem tudott semmirôl, így azt Mondta apunak, h tudja h a szeretôjéè. Késôbb derült ki, h a barátnôm hagyta nálunk. App megesküdött, h nem tudja ki hívta ôt, de anyu nem hisz neki, én meg szomorú vagyok :(

2015. jan. 3. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem szólsz anyádnak, hogy te többet tudsz a dologról, mint ő? Egyértelmű, hogy baj van a házasságukkal, de ha te tudod, hogy most hülyeség miatt megy a vita otthon, nem értem, miért nem szólsz..
2015. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De szóltam! A fülbevalóst is tudja anyu, de a mostaniról mondhatok bármit, azt gondolja, hogy apámnak szeretôje van
2015. jan. 3. 21:30
 3/6 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2015. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha csak azért élnek még együtt mert nem akarnak 2 házat fizetni akkor édesanyád miért féltékeny?
2015. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom de nem tudsz mit tenni. Amit anyukád csinál az nagyon beteges, rajta csak egy pszichológus tudna segíteni, persze ha ő is akarná. A legnagyobb baj, hogy az ilyen emberek ezt nem igen szokták belátni és nem kérnek segítséget.
2015. jan. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, másfél évem van az egyetemig, és már várom, hogy elhúzhassak itthonról. Igen, beteges lett anyám, sajnos elszomorít, hogy nem tudok rajta segíteni.
2015. jan. 4. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!