Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melegként megnősülni? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként megnősülni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Olyan férfiak válaszát várom elsősorban, akik érezték, hogy melegek, sőt akár nemcsak érezték, de évekig csak pasikkal voltak, végül mégis megnősültek. Sok ilyen van... Végül is mi vitte rá őket a nősülésre? Csalódás a melegek kusza és rövid kapcsolataiban? Szerettek volna gyerekeket? Vagy egyszerűen csak féltek azok lenni akik? És mi sült ki a házasságból? Hogy működik/ működött a szex? A gyerekek érkezése segített egyben tartani a családot? Esetleg volt olyan, akinél teljesen elmúlt a férfiak iránti vonzalom?

Mindenféle sztorit várok. Itt lehet őszinte bárki, névtelenül.



2014. dec. 23. 20:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem tenne boldoggá a tudat, hogy a szerelmem csak kínlódik mellettem. Akkor inkább elhagyom és továbblépek. Arról nem is beszélve, milyen megalázó, ha valakivel csak azért van a párja, mert muszáj.
2014. dec. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egy nyitott érdek-/látszat-/barátságházassággal, ahol egyik részről sincs szerelem, nekem sem lenne bajom.
2014. dec. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tisztázza már az elején, hogy ez egy nyitott házasság lesz, akkor boldogtalanná tesz egy nőt és elrabolja a fél életét. Nagyon aljas húzás lenne.
2014. dec. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
#8: Nem hinném, hogy igazán boldog a nő ebben a helyzetben, csak kiegyezett a sorsával, és lemondott arról, hogy megtalálja az igazit, mint ahogy milliók teszik.
2014. dec. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Biztos meg lehet nősülni, nézd meg a Zsidrót, Hajast, Kordát. Hogy mennyire működik, azt nem tudom, de éldegélnek. Mondjuk nem vagyok meleg, ezért nem mérvadó a válaszom.
2014. dec. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
91%

Van néhány barátom,aki már megnősült.Tagadva ezzel a férfiak iránti vonzódását. Hogy megfeleljen a családnak - szülők,rokonság,társadalom. Nem vette figyelembe hogy egy idő után boldogtalan lesz,ne beszélve arról hogy hazugságban kellett-kell élni az életét.

Lettek gyerekek,azok végett meg már nem vált el,hogy ők ne érezzék hogy apa nélkül vannak.

Szóval inkább választotta a hazug,boldogtalan életet.

Én nem is akartam soha megnősülni,becsapni - átverni valakit,de leginkább önmagam.

Ezt mindezt tapasztalatból tudom (írom),mert volt olyan kapcsolatom hogy a párom nős volt és 2 éves kapcsolat után sem váltott vagyis vallott színt a család és önmaga előtt. Ez rajta állt.

2014. dec. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
4%
Már megbocsáss! A melegek ettől az önző magatartástól a legutálatosabbak! Mert csak magukkal vannak elfoglalva! Bizony én ha meleg volnék, húsdarálón ledarálnám a farkamat, vagy kiheréltetném magamat. Mert a gyerekemnek milyen élete lenne mellettem, ha Ő nem örökli a melegséget? Vagy ha örökli? A feleségem az talán elfogadja ha jó neki, de a következő nemzedék ...? Ha nő lennék bizony soha nem szülnék gyereket!
2014. dec. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
94%

Üdv mindenkinek!


Az en esetemben apam biszexualis volt(titokban,bar anyam tudott rola).... megis hazassag+gyerek (en) lett belole....

A hazassaguk semmi volt csak latszat volt a rokonok,szulok miatt.

En is tudtam rola, hogy nem stimmel valami. Anyam is tudta, hogy ferfi parja volt.

Apam evekkel ezelott meghalt sajnos.

Es nem tudom, hogy a genek miatt vagy miert de en leszbikus vagyok, amit persze en is titkolok.

En ennyit tudtam hozzafuzni.

2014. dec. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!