Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melegként megnősülni? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként megnősülni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Olyan férfiak válaszát várom elsősorban, akik érezték, hogy melegek, sőt akár nemcsak érezték, de évekig csak pasikkal voltak, végül mégis megnősültek. Sok ilyen van... Végül is mi vitte rá őket a nősülésre? Csalódás a melegek kusza és rövid kapcsolataiban? Szerettek volna gyerekeket? Vagy egyszerűen csak féltek azok lenni akik? És mi sült ki a házasságból? Hogy működik/ működött a szex? A gyerekek érkezése segített egyben tartani a családot? Esetleg volt olyan, akinél teljesen elmúlt a férfiak iránti vonzalom?

Mindenféle sztorit várok. Itt lehet őszinte bárki, névtelenül.



2014. dec. 23. 20:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Remélem, nem haragszol, ha úgy írok, mint egy ilyen férfi ismerőse. Családunk barátja az illető. És nagyon szeretjük. 20 évet élt házasságban, pedig tudta (titkon mi is), hogy meleg. 2 fia született. Amíg a gyerekek kicsik voltak, addig minden rendben volt (annak tűnt kívülről), mert lefoglalta őket a gyereknevelés. Aztán kettesben maradtak, mikor a fiúk megnőttek és elmentek élni a saját életüket. És akkor döbbent rá arra, mit tett. Ott maradt egy nővel, akit tisztelt, szeretett, de magányos volt. Elváltak. Most nyiltan meleg, de 50 felett komoly kapcsolatra már nem sok esélye van, egyedül él, egyre kevesebb gyengédséggel az életében. Az én szívem megszakad érte, mert úgy érzem, ennek nem így kellett volna történnie. Akárhogy is,de az ember a szívét kövesse, mert a végén visszanézve nem az számít, hogy megfelelt-e a társadalmi elvárásoknak, hanem az, hogy igazán, őszintén, felhőtlenül boldog tudott-e lenni :(
2014. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%

#1, nem tudom sajnálni. Ő választotta ezt az életet.

Viszont az ex-feleségéről nincs szó, hogy évtizedekig egy hazugságban és becsapva élt.

2014. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
2-es: én tudom sajnálni, mert ismerem őt. Azt akarta, hogy más legyen. Meg akart felelni, jót akart. A nőt pedig szerette, amennyire ez lehetséges volt. Tény, hogy a nőről nem esett szó most, de ettől még nem lehet ezt feketén és fehéren nézni. Amíg nem voltál abban a cipőben ne ítélkezz!
2014. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A kérdést azért írtam ki, mert nekem is van most egy ismerősöm, aki nemrég eltökélte, hogy családot szeretne és megpróbálja nővel. Elvesztette élete szerelmét, csúnyán váltak el. Úgy érzi elege van a pasikból és 2 lehetősége maradt. Vagy megpróbálja az "egyenes" utat és családot alapít, amit mindig is szeretett volna, vagy magányos marad. Merthogy már 2 éve történt ez a szakítás és még mindig úgy érzi örökre végzett a férfiakkal. Fogalma sincs hogy kell lányokkal randizni, bár sok lány szépsége már magával ragadta. Észreveszi, ha egy lány szép, de ez nem biztos, hogy elég. Ráadásul olyat keresne, akivel 2-3 év alatt elkezdheti a családalapítást. Tudja, hogy nem tudna 1-2 évnél tovább élni egy nővel, ha nem köti őket össze a gyerek, vagy gyerekek. Hozzánk fordult, a barátaihoz, hogy segítsünk neki, mert ő ezt az utat választotta.
2014. dec. 23. 20:59
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Az egyetlen probléma ezzel az, hogy működésképtelen. Az ember nem tudja akarattal megváltoztatni a szexuális beállítottságát, olyannyira nem, hogy régen, amikor nagyon népszerűek és támogatottak voltak a reparatív terápiák, akkor sem sikerült senkit megváltoztatni. A melegek heteroszexuálissá alakítását leginkább támogató csoport vezetője végül bocsánatot kért az egész meleg közösségtől, ugyanis egész élete során egyetlen olyan személlyel sem találkozott, akinek valóban sikerült volna leküzdenie a homoszexualitást.


Aki meleg, abból sehogyan sem lesz heteroszexuális, sem biszexuális. Az egy dolog, hogy önmagát nem tudja elfogadni így (bár mondjuk nem értem, akkor miért nem keres fel egy szakembert), ez még mindig nem jogosítja fel arra, hogy "megpróbálom, hátha sikerül" alapon ilyen mértékben átverjen egy másik embert. Annyira nem kell sajnálni azt, aki ennyire gusztustalanul önző, akkor sem, ha szegény azzal küzd, hogy meleg. Nekem van rengeteg homoszexuális és biszexuális ismerősöm, érdekesmód ők elfogadták magukat, és elég erősek ahhoz, hogy őszinte, gerinces életet éljenek.

2014. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Én sok olyan férfit ismerek, akik megnősültek így, bár nem melegek, ha ez alatt azt érted, hogy csak az azonos neműek érdeklik őket, hanem biszexuálisak. Fontosabbnak tartották a családot, gyereket, mint pasizni.


AZt hozzáteszem, alkalmasint mindegyik hódol az azonos neműeknek is.


Konkrétan több olyan férfi ismerősöm van, aki bevallotta, hogy néha felkeres egy férfi prostit.

2014. dec. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha így dönt, amellett dönt, hogy valódi, élvezetes szex nélkül éli le az egész életét. Hazugságban, társas magányban. Mutasd meg neki a válaszokat! Inkább egyedül vagy leszbikus párral fogadjon örökbe, mint hogy hazudjon egy másik nőnek, ezzel az ő életét és esélyét a boldogságra is tönkreteszi. Az önzésnek is van határa!
2014. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Na most az is érdekes kérdés, hogy egy szerelmes nőnek elég e az ha a szeretett férfi vele él, az kedveskedik neki, olykor szexelnek is. Mert erre a férfi szerelem nélkül is képes lehet. Olvastam olyat is, hogy a nő tudta még azt is, hogy a párja meleg és hogy csak a család miatt van vele, de mégis boldog nő volt. Mert a szeretett férfival élt. Tőle kapott gyengédséget.
2014. dec. 23. 21:25
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
egy házasságot soha nem fog csak a gyerek egybe tartani. idővel csak rosszabb lesz. amikor már közel lesz a halálhoz, akkor fog radobbeni, hogy elcseszte az életét és nem boldog.
2014. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olyan esetben tudom elképzelni, ha találkozik egy hozzá hasonló élethelyzetű leszbikussal, aki viszont szeretne gyereket, és szeretne neki teljes családot biztosítani. Összeházasodhatnak, nevelhetik a gyerekeiket, de élhetnek nyitott házasságban.


El tudom képzelni, milyen nehéz lehet, hogy egyfelől társat, szerelmet szeretne, másfelől vágyik a klasszikus családmodellre feleséggel, gyerekkel stb. Emellett érdemes azt is megemlíteni, hogy az emberek sokkal kisebb része mondható teljesen heteroszexuálisnak vagy homoszexuálisnak, mint azt hinnénk, nagy részük a kettő között van egy skála különböző fokain. Ha a barátod történetesen biszexuális, csak eddig homoszexuális kapcsolatban élt, akkor ugyanakkora eséllyel kialakíthat boldog heteroszexuális kapcsolatot is.



Amit nem javasolok neki, hogy ha biztosan tudja, hogy nőkhöz nem tud vonzódni, akkor ne áltasson egy olyan nőt, aki nem tud a szándékairól, vonzalmairól. Biztos van olyan hetero nő is, aki elfogadja és szereti őt így is, netán szerelem nélkül tudja őt tisztelni egy házasságban is, de ehhez őszinteség kell. Szerelmet ne hazudjon senkinek, mert hatalmas sebeket ejthet a másik ember önbecsülésén, lelkén, életén.


Amúgy pedig rengeteg klasszikus házasság is boldogtalan, csak a gyerekek tartják össze éveken át. Ilyen szempontból nem rendkívüli az első válaszoló által leírt helyzet sem, emberek ezrei élnek megszokásból, ésszerűségből, kényelemből olyan mellett, akit nem szeretnek. :(


Én azt gondolom, ne beszéld a barátodat le semmiről, illetve semmire ne vedd rá. Felnőtt ember, feltehetően tud felelősen dönteni az életéről. Az érveidet, tanácsaidat mondd el, ha kikéri, ez biztosan sokat jelent neki, hogy segíted, ahogy tudod.

2014. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!