Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a párotok diktofonra venné a veszekedéseteket?

Figyelt kérdés
Férjem folyton ezt csinálja, az őrületbe kerget vele és nem fogja fel mennyire megalázó tud ez lenni. Természetesen csak azt veszi fel, ha én pörkölök, az előzmény valahogy mindig lemarad. Ma is akkora veszekedés lett belőle, hogy már megint válni akarunk, pedig ha nem vette volna elő azt a hülye telefont a diktofonnal egy sima szóváltásban kimerült volna a dolog. Valaki volt már ilyen helyzetben? Az agyam elszáll ilyenkor, sajnos...

2014. dec. 13. 00:49
 1/10 A kérdező kommentje:
És az a durva, h provokál ezzel, és nem fogja fel, hogy emiatt már rég nem az erdeti probléma miatt veszekszünk, hanem azért, mert kiakadok, hogy hogy lehet olyan szemét, hogy felveszi, hogy veszekszem vele. Persze ilyenkor egy szót sem szól, eljatsza, h ő a szent, de, h elotte hogy megalázott az persze nincs felvéve! Kiborultam...
2014. dec. 13. 00:52
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Vedd fel te is az ő részét.
2014. dec. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Egyszerűen fogd be a szádat, ha látod, hogy fel akarja venni. Vagy ennyi önkontroll nincs benned?

Hangosan veszekedni ostoba proli dolog.


Egyébként meg hagyd ott szépen. Nyilván azért veszi fel, hogy felhasználhassa ellened. Mit keresel mellette még?

2014. dec. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
b4zd földhöz a cuccot, irts el minden hangfelvevőt a házból
2014. dec. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kezdd el te is felve!
2014. dec. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

*felvenni, ha o duhong es nem hagyja abba hogy rolad csinal felveteleket.



Amugy apam is ezt csinalta anyammal a valasuk elott. Gondolom erezte, hogy mar xar a hazassg es probalt maganak bizonyitekokat gyujteni. Pl. felvette hogy anyummal veszekszunk (nem o, hanem en) es volt amikor lejatszotta nekem a valas utan. -_-

Persze azt nem vette fel amikor bepofozott az asztal ala, csak mert nem figyeltem a matekverseny megoldasara...

2014. dec. 13. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Argloss ***** válasza:

Ezen néha én is elgondolkodom, ha olyan emberrel beszélgetek, akinek az emlékei valahogy mindig neki megfelelően változnak meg. Szerencsére én nem ilyen párt választottam magamnak.

Szerintem nem a diktafonról kellene nektek beszélni, hanem valami jóval alapvetőbb dolgon. Miért vagytok együtt? Hogy érzitek magatokat most a kapcsolatban? Hova tovább?

2014. dec. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Nos, nem értem, hogy ez miért lehetne probléma, használd fel a saját javadra. Ha veszekedsz vele, akkor mindig nagyon figyelj rá, hogy ne csak a levegőbe üvöltözz és személyeskedj (te lusta disznó, kiállhatatlan vagy, stb), hanem mérsékelt hangerővel a problémára koncentrálj. Nem el kell küldeni az anyjába, hanem felsorolni az okokat, amik nem tetszenek, pl. megint kimaradtál éjszaka, megint nem mentél el a gyerekért az óvodába, megint otthagytad a koszos gatyádat a konyha közepén. Legyen neki megalázó visszahallgatni.. akkor biztosan leáll a diktafonozással. Mivel tudod, hogy fel fog venni, nincs is értelme hagyni, hogy elszálljon az agyad. Azzal csak szórakoztatod.
2014. dec. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mellesleg igaza van azoknak, akik azt kérdezik, miért is vagytok együtt? Sosem értettem azokat a párokat, akik üvöltöznek egymással.. ez nem szenvedélyes kapcsolat, hanem inkább mazochista.
2014. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Borzasztóan irritálnak a hangosan veszekedő emberek. A gyengeség jele. Normális emberek normál hangerővel BÁRMEKKORA problémát meg tudnak beszélni... Nem csoda ha felvette.. gondolta, hátha belátod, milyen vagy ilyenkor.
2014. dec. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!