Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt el kell mondanom. Már sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt el kell mondanom. Már sok olyan kérdést olvastam, hogy családokat szakít szét a böngészőben talál előzmény. Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
Most reggel ideültem a géphez egy kicsit gyakorizni. A monitor jobb alsó sarkában feljött egy ablak: Önnek két új levele érkezett. Rákattintottam és mit gondoltok kiktől jöttek? Közelben lakó közhasznú hölgyek csábító ajánlatait olvastam. Megnéztem, bekerültek az előzmények közé. Feleségemmel jót nevettünk rajta. Szerintetek válnia kellene tőlem?

2014. dec. 2. 07:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Adblock mozillára van, én a chrome-ról nem is tudtam. De az csak böngészőn belül hatékony. Ott viszont nagyon:)
2014. dec. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Első szabály: Adblock Plus. :) Második szabály: azt a házasságot, ahol az egyik fél kutakodik a másik böngészési előzményei között, már rég megette a fene.
2014. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
En a noscript-et ajanlom; abszolut semmi java / flash dolgot nem enged betolteni, csak amelyiket engedelyezed :)
2014. dec. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem is sikerült benyelnem valami hirdetős trójait, a víruskeresők nem tudtak mit kezdeni vele, de a SpyHunter leszedte (meg egy rakat mást is talált). Nagyon hasznos program.
2014. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!