Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha úgy érzitek nagyon feszülte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzitek nagyon feszültek vagytok a férjeteken csattan, vagy különvonultok?

Figyelt kérdés
Ma nagyon stresszes napon volt, nem akartam a családon kitombolni magam, kínomban a futógépet mentem 45 percet.
2014. nov. 20. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden értelmes ember félrevonul és nem a másikon vezeti le a feszültséget. Kimondottan jól teszed, ha sportolsz ilyenkor.
2014. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Felrevonulok, lenyugszom, setalok vagy futok egyet es utana megbeszelem vele.
2014. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megkérem, hogy adjon öt-tíz percet.
2014. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amit az utolso ir nagyon fontos. Van aki tulbizgoan meg akarja tudni mi a masik baja es ezzel meg jobban felidegesiti. Kell ilyenkor egy teret hagyni a masiknak.
2014. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elvonulok az odumba, igyekszem kikapcsolódni:)
2014. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én közlöm a családdal,hogy most olyanom van,hogy mindjárt lemegyek az utcára és megölök valakit....Ilyenkor nem szólnak hozzám inkább, én meg iszom a citromfű teát,elmegyek otthonról,no nem megölni valakit,hanem venni valami teljesen felesleges dolgot magamnak aztán irány a házimunka,mert abban lehet a legjobban tombolni!:)De ez szerencsére ritka! Ja és van egy csodaszer ami nekem nagyon bevált,nem csak menzesz előtt,ez a MagneB6 femina pezsgőtabletta! Elsőre nem nagy reményt fűztem hozzá,hisz csak egy vizben oldódó akármi,de csodálatosan lenyugtat! Jobb mint a tabletták!
2014. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én már ha látom, hogy ilyen ember van a környezetemben, aki idegbajra hajlamos, próbálom nagy ívben kerülni. De gyanítom, hogy senki sem viseli jól az ilyen embereket.
2014. nov. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyankor elmondom neki, hogy ideges vagyok, egyedüllétre vágyom. Nem rajta vezetem le a feszültséget.
2014. nov. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de jó nektek...én sajna rajtuk töltöm le...vagy a legközelebb állón...vagyis aki épp ott van. Volt is már belőle baj. De igyekszem változni :(
2014. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Természetesen nem, hanem zenét hallgatok, énekelek, vagy gondolatban öldöklök. Ha olyankor kérdezget, maximum két szóban válaszolok és inkább elvonulok egy kis időre.


De szerencsére ő is látja rajtam, hogy gáz van, és olyankor békén hagy (gépezik, eszik, olvas, szerel...). Tudja, hogy amint megnyugodtam, elmondom, mi bánt, ám azt is, ha akkor kezd érdeklődni, nem fogok felelni.


Néha vesztem el a fejem és mordulok rá, de azt utána meg is beszéljük és bocsánatot kérek.

2014. nov. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!