Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A no dolgozik a pasi nem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A no dolgozik a pasi nem, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egy 7 eve tarto kapcsolatrol van szo. A parnak egy majdnem 4 eves fiuk van. Az edesanya 3 evig otthon volt nem dolgozott, de a pici bolcsibe jart es oviba. A no kb. fel eve dolgozik egy sajat valallkozast imditott a kozos penzukbol, milliomosok nem lesznek de napi 9ora nem fizikai munkaval egy jo fizetese van (250ezer korul). A szakmunkas kepesitesevel mashol ennyit nem keresne.

A ferj, nyaron megszunt a munkahelye es azota sem keress munkat.

Sajat lakas, auto es a feleseg ujra elkezdett takarekoskodni.

A no nem szol mert hat segit meg megelunk es en sem dolgoztam...

Mit gondoltok ez igy normalis


2014. okt. 3. 15:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

Jaja, ha a forditott eset teljesen normalis, akkor miert ne lehetne ez is az?

Mellesleg nem tartozik rajuk kivul senkire.


Egyebkent a szo valodi ertelmeben nem normalis, mivel a "norma", vagyis az atlag nem ez, a forditottja joval gyakoribb.

"Normalis" nem az amivel egyetertunk vagy elfogadjuk, hanem a leggyakoribb, legelterjedtebb.

2014. okt. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem veszes,van aki csak minimum fizetesbol elnek,gyerek albi. Itt azert van 250. E. Sajat lakasplisz. Csaladi. Lehet hogy a ferjnek havi bevetele is amit bem.fog senki orrara kotni!!!!

Van olyan eset is ahol 2 ember nem visz haza 250.e.

Szerintem meg sokan irigyek akik itt hurrognak hogy miert nem dolgozik A ferj!az ha valaki nem dolhozik es megvan mindene annak ne fajon:)

2014. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%

Én nem tudnék felnézni egy olyan férfira, aki nem dolgozik. Félreértés ne essék, természetesen én is dolgozom, és édesanyám is.

Azonban olyan férfimodellek vannak előttem, akik végigdolgozták az életüket, és támaszai voltak a nőknek a családban.


Ezek után számomra ez elfogadhatatlan, az ambíció és az érdeklődés maximális hiánya egy emberben.

2014. okt. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
29%

250 ezer azért annyira nem sok, hogy egy férfi megtehessen, hogy ő nem dolgozik. Eleve másabb az, ha egy férfi dekkol otthon, mint egy nő. Nem hiszem, hogy ő neveli, gondoskodik a gyerekről...plusz takarít, mos és főz a családra.

Szerintem ez így nem normális. De ha nekik jó....és így elégedettek, akkor azt csinálnak amit akarnak.

2014. okt. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!