Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ennek minden esetben így kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek minden esetben így kell lennie?

Figyelt kérdés
Pàrommal viszonylag friss a kapcsolatunk.3,5eve vagyunk egyutt.van egy fel eves kisfiunk.miota megszuletett o a mindenunk.viszont anya es apa lettunk.az energiankat felemeszti a baba es a lakas koruli teendok.neki meg plusz a munka is.este 8korul er haza.mire a fiunk elalszik 10-11ora mar mi is zuhanunk az agyba.a szules ota sajnos a szexualis eletunk is romokban.tiszta sor lenne a dolog ha lenne segitsegunk.de sajnos nincs,meg egy orara sem tudnam kire hagyni a picit.helyre lehet ezt valahogy hozni?visszahozni a szenvedelyt a romantikat???
2014. szept. 21. 23:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt kedves utolso.igy leirva minden szelen hangzik.de ez nalunk nem jon be.fel nyolc korul furdetjuk.vacsi es alvas....na ilyenkor egy ora mulva felebbred es tombol ejfelig.mar sokszor probaltuk.ma mondjuk csak ketszer aludt a harom helyett.de persze epp lent setaltunk.megoldotta kozben.ha a szobaban alszik akkor meg nem porszivozok mivel alszik.egybol felebredne.a parom sem ugy er haza h pontban nyolckor.van h 7kor de van h 11kor.ez is teljesen valtozo es nem latni elore.igy azert eleg nehez tervezni.effektiv nem dolgozom de van egy vallalkozasom azert neha azzal is kell foglalkozni.heti par orat.150nm a lakas es egyszeruen nem latom a veget.mindenhol 1-1ruha.szarad,mosnivalo,elpakolnivalo.a babam egy percet sincs el egyedul.megtanult felallni es mindenhol azt gyakorolja.igy egesz nap a nyomaba vagyok.tudom ez mar igy nem normalis.igyekszem megfogadni a tanacsod es rendszert vinni az eletunkbe.
2014. szept. 22. 22:31
 12/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez nem szépen hangzik, hanem a csecsemők és a pár hónapos babák normál életritmusa.


Beszéltél már orvossal, védőnővel? Ha a gyermekedre minden nap többórás üvöltőroham tör rá, az igenis arra mutat, hogy valami nem stimmel sajnos :(. Nem biztos hogy - sőt, remélhetőleg nem! - testileg, de vagy valami nem oké a napi rutinotokban (és még nem fáradt, mert pl. rendszeresen túl későn kel, rendszertelenül alszik, eszik vagy hasonlók), vagy más zavarja a babát - pl. rossz közérzet, ha ti stresszesek és idegesek vagytok, az bizony rá is kihat. De egyszerűen etetés utáni hasfájás is lehet...írtad, hogy előbb fürdetitek, majd etetés után rögtön altatatás, én ebből elsőnek ilyesmire gondolnék.

Ezt ne vedd sértésnek, szerintem millió meg egy emberrel megesik, sőt, ki az, akinél nincsenek gondok elsőre? De a 11 órás alvás és az órás sírás az tényleg durva túlzás, én biztosan kérnék szakértői véleményt arról, hogy mi okozhatja ezt.


A szétdobált dolgok és ruhák problémája nagyon egyszerűen megoldható, végy erőt magadon és ne szanaszét dobáld, hanem a helyére tedd. Ha végépp nem megy, szerezz be a fontosabb helyiségekbe, ahol tartózkodsz egy-egy kosarat, és abba tegyétek ezeket a dolgokat, a nap végén pedig elpakolhatod. A baba dolgainak, játékainak is lehet egy láda a nagyszobában, a játékokat így nem kell minden nap fél órán át rámolni, hanem elég 2 perc.


Tudom hogy ez így nehéz elsőre, én már pl. fiatalkoromban szembenéztem ezzel a problémával - utáltam rendet tartani - de nálam bevált, hogy egyszerűen erőt vettem magamon, és később ez nagyon sokat segített... nem kell mindenhol pedáns, csillogó rendnek lennie, csak egyszerűen ha úgy is arra jársz, emeld fel a dolgokat (és a férjed is tegye ugyanezt persze), és tedd kicsit arrébb, a helyére :)


Egyébként 150m2 lakásba, ha gond a takarítás - és ahogy a leírásodból olvasom, anyagilag jól állhattok - nem egy utolsó ötlet a robotporszívó... nálunk van, és eszméletlen nagy segítség.

2014. szept. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!