Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Onbizalom hianyom van? Uldoesi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Onbizalom hianyom van? Uldoesi maniam? Vagy depressziom? Bovebben lent

Figyelt kérdés
3 gyermeket nevlek,a legnagyobb 3es fel eves a masodik ketto,a kicsike most szuletett,nem vagyok kover,a ferjem se gondolja ezt megis folyton azt figyeli ki hogy nez ki,es ezt velem is kozli.kezd kicsit elegem lenni,amugy is van bajom eleg,s meg ezzel is tetozi.3at szultem rovid ido alatt nem gondolja h nem tul jo otlet azt osztani hogy neznek ki azok akik meg nem szultek?amugy se erzem jol magam es o meg ront a helyzeten,szerintetek miert csinalja?szerintem ki akar kesziteni nincs mas otletem.minden aprosagba hibat kap(pl hazimunka),ha nincs keres,de megtalalja a modjat h megbantson valamivel.legjobban akkor bant meg ha a csaladomrol mond valamit(na ha ezt elolvassa mar ezt is tudni fogja de nem birom tovab).mesze lakunk,s o peddig ritkan visz oda.barataim is elfogytak lassacskan,pont ez miatt,es persze az ido.csak neki es a gyermekeknek elek,semmi eletcelom,varom h teljen az egyik nap a masik utan s enyi.a csaladtagjai csak furnak mindig,ha kedvesek akkor valami hatso szandek van.ez mar depreszio?vagy uldozesi mania?meg egy dolog aggaszt egy csajrol nagyon szepen beszel,alitolag neki barat,o nem veszekedne mint en,nem mndja ki de sugallja.igy szolni se merek rola mert ugye akkor en vagyok a szemebe az ordog o peddig az angyal.nem gyozom a harom gyerkocot es a hazi munkat s meg nekiis besegitek,de mindig elmondja ha valami nincs kesz.ha nem ir senki az is nagy megkonnyebules h leitam a nagyat.

2014. szept. 21. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy kis pihenésre lenne szükséged. Tud valaki vigyázni egy órára a gyerekre ? ? Menjél el, sétálj, de EGYEDÜL legyél egy kicsit!
2014. szept. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyik sincs neked, csak egy idiótának szültél rövid idő alatt hármat. Nem te vagy az első járt így más is pl. én.


Az állítólag neki barát, az neked nem barát...úgyhogy nyugodtan szólhatsz, bújjon csak ki a szög a zsákból.


A szerintem ki akar készíteni, mindent elárul. Tudja, hogy nem nagyon tudsz most még ugrálni három gyerekkel, úgyhogy csinálja a játékait.

2014. szept. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
na ez az utolso mondat nagyon igaz
2014. szept. 21. 23:04
 4/10 A kérdező kommentje:
mar szoltam,sot eleg latvanyosan,de tobbet nam akarok,mert akkor csak megy a cirkusz.a csaj nem akar semmit abba bisztos vagyok,mert mindenkivel ilyen,nyal.csak az a zavar h bisztos szivesebben lenne helyettem vele,ha tudna
2014. szept. 21. 23:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Így van a csaj óhaja, hogy ő mit akar másodlatos. Aggasztóbb, a férjed részéről a megjegyzések, hogy ő biztos nem lenne olyan, hát 3 gyerek és beszólások után, lehet, hogy olyanabb lenne.
2014. szept. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem irtam,a csajnak anyagi erdeke h joban legyenek,igy bejuthat ingyen par helyre.ha ez megtortent azontul nem erdekli semi,koptatja le a jo barátot,latam az üzenetet.csak ez a hüje nem veszi észre.masik nyáron jön ismet s kezdodik elolröl
2014. szept. 21. 23:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Pár hónap múlva add be bölcsibe a legkisebbet,a nagyobbakat meg oviba/bölcsibe és menj el dolgozni. Kicsit függetlenedj a férjedtől ...


Szerintem nincs üldözési mániád, csak szimplán érzékeny vagy, hiszen fiatal három gyermekes anyuka vagy.

2014. szept. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Biztos hogy van ebben depresszió, fáradtság, szürke hétköznapokban elfásultság. Ebből csak te tudsz kilépni. Akármilyen sok a teendőd, akkor is foglalkozz magaddal minden nap. Tornázz, sétálj a friss levegőn, egy jó lazító fürdő, kozmetikus, szauna, mindegy mi, csak egy kis kényeztetés legyen. Szervezd másként a napot, hogy legyen időd erre. Gondolkozz pozitívan, ha jön valami frusztráló gondolat azt hessegesd el magadtól és gondolj valami szépre. Minden napban találd meg a szépet, a kihívást. Keress fel egy pszichológust, aki segít neked átlendülni a mélyponton.

Ami pedig a férjedet illeti, ha te magad rendbe rakod, akkor ő is másként fog látni téged. Valljuk be őszintén, minket sem vonzana egy állandóan fáradt, nyűgös férj, aki jön a saját bajaival, életkedv meg nuku. Tessék összeszedni magad, nő vagy, nem csak anya. Legyél jókedvű, kívánatos, lendületes családanya és feleség, akkor a férjed is másként lát majd téged.

Az említett hölgyet pedig nem vagy köteles eltűrni. Nincs jelentősége, hogy nincs köztük semmi. Semmi keresnivalója a férjed közelében, miért ír neki sms-t, miért tartják a kapcsolatot kettesben, nélküled? Határozottan, nyugodtan kérd meg a férjedet, hogy ezt fejezze be, hiszen őt is zavarná ha te ilyen jó viszonyt ápolnál egy másik férfival.

A családod messze lakik? Szervezd meg te magad a találkozókat, ne a férjedtől várd hogy odavigyen. Hívd meg őket (vagy aki el tud jönni) magatokhoz, máskor utazz te oda. Addig a férjed vigyázzon a gyerekekre, vagy vidd magaddal őket is. Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell, gondolkodni a mikéntjén és megvalósítani!

2014. szept. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
V.Kornelnak uzenem,aki egyebkent uzenetet irt,konkret kerdesekkel,bizonyara tudni akarja en vagyoke a felesege,hat nem.ha erre gyanakszol hogy igy erez a feleseged,menyel haza s oleld meg,s szeressed,mert nem bisztos ilyen szerencsed lesz meg az eletbe,k"vaval s ribivel tele a vilag,de csak egy szeret,a feleseged,ha hasonlo a helyzet orulj h meg ott van melleted,ne nyomozgas
2014. szept. 23. 10:51
 10/10 anonim ***** válasza:
A férjed egy idióta!Ki kell mozdulnod otthonról,ha csak néha egy-két órára,de akkor is.Ez nem élet így!Ne add fel önmagad,nem csak anyuka vagy,hanem nő is.És ha emberek közé jársz,majd meglátod mennyi pasinak tetszel!Van ám élet 3 gyerek után is...
2014. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!