Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert jon elo egyes emberekbol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert jon elo egyes emberekbol az irigyseg ha valakinek gazdag parja van?

Figyelt kérdés
Sokszor latom itt hogyha valakirol kiderul hogy gazdag a parja megy az irigykedes. Nem arrol beszelek aki dicsekedik vele. Nekem is volt gazdag parom es egy volt ismerosom probalta bizonygatni neki hogy penzehes vagyok. Holott ez nem igaz de el sem tudta kepzelni hogy attol mert valaki gazdag lehet szeretni. Vegul is mar nem vagyunk egyutt de nem ezen szakitottunk. En megertem hogy mindenki szeretne jobb eletet maganak megha tagadja is de miert kell az ilyen kapcsolarokra irigykedni. Nyilvan a legtobb ember nem konkretan donti el hogy nekem gazdag pasi kell hanem egymasba szeretnek.
2014. szept. 11. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák, így kizárólag a saját nevemben beszélhetek.

Soha, senkire nem vagyok irigy. Mindenkinek a maga keresztje a legnehezebb. Az pedig tudvalevő, hogy a pénz ellenére is vannak problémák mindig mindenhol, csak más jellegűek. Tehát soha, senki életében nem vájkálok, nem irigykedem. Foglalkozok a magam dolgával, ugyanis az tartozik rám.


Viszont.

Ha az itteni kérdésekből és válaszokból indulok ki, amikor a Pl. gazdag pasiba beleszerető nő kérdez és irigységgel vádolja a válaszadókat, nem látom a miértet.


Sok esetben a külső szemlélőnek egyértelmű a helyzet. A kérdező stílusából, hozzáállásából, gondolataiból egyértelműen lejön, hogy a fene nagy szerelem, és a várt haszon köszönőviszonyban sincsenek egymással.


Szerintem tehát ez nem irigység, hanem a viselkedés alapján kialakult vélemény.

2014. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem gazdag a párom,de gazdagabb az átlagnál,amikor megismerkedtünk, nővérem is azt mondta csak a pénz miatt vagyok vele,az exe meg még mindig ezt fújja.Egyszer megkérdeztem tőle,hogy Ő úgy gondolja nincs benne más szeretni való?Azt sem tudta mit válaszoljon,hisz ha igent mond akkor elismeri,hogy van benne szeretnivaló a pénzén kívűl is,tehát nem feltétlen a pénzért van a szerelem,ha viszont azt mondja,hogy nincs azzal elismeri,hogy Ő is csak a pénzéért szerette,tehát egy hajszállal sem jobb nálam.Azóta eltelt 4 év,és lenyugodtak a kedélyek.Sztem sokan azért írígyek,mert ők pont nem egy gazdagabb emberrel vannak kapcsolatban.
2014. szept. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egy pasimat se irigyelték még,mert én gazdag vagyok :D (sajnos!)
2014. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos emberi tulajdonság, hogy irigyek vagyunk a másikra ha annak valami jobb, szebb, többet ér. Iszonyatosan durván anyagi világba élünk, ebbe születtünk, így lettünk nevelve, ezt látjuk a környezetünkben, nagyon nehéz ezen felülemelkedni, de azért nem lehetetlen. Ha a környezetemben igazi jólétet, bőséget tapasztalatok, bennem is kerekedik irigység, meg az is hogy miért pont nekik van az és miért nem nekem, de olyankor mindig egyből az is eszembe jut, hogy nem lehet tudni mi zajlik a falak mögött, nem tudhatom hogy a pénz mellett azok az emberek mennyire boldogok. Olyankor mindig az jut eszembe hogy én nagyon boldog vagyok a szerelmemmel és ezt nem cserélném el másfajta életre semmi pénzért.
2014. szept. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon irigyek az emberek, főleg ezen az oldalon, ahol a legtöbb anyukának az a legnagyobb dolga, hogy a férjét hogy fejje meg a lehető legjobban a váláskor.

Szeretem ezt a kategóriát, egyfajta görbe tükör a mai középkorúak és fiatalok felé.

Volt egy kérdés tegnap, hogy te mennyiből élsz meg pesten, a pároddal.

Mindenki leírta, ő hogy él mennyiből, és mikor én odaírtam, hogy vállalkozó létemre többet engedhetek meg magamnak, más az életvitelem, egyből megjelentek a kötekedő emberek.

Nem is válaszoltak a kérdésre, csak kötekedni tudtak.

Szóval azt vettem észre, az emberekből sugárzik az irigység, főleg ha egy jóval tehetősebbet lát, az én párom is megkapta emiatt, pár ismerősömtől, hogy biztos a lové miatt van velem.

2014. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

nekem gazdag a párom és még 1 ft-t is sajnál tőlem.

lehet hát irígykedni :D

2014. szept. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!