Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van e ok féltékenykedni ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e ok féltékenykedni ha a párod a gyermeke születése elött hütlenkedett, a a gyermek születése után megváltozik? Lehet e hinni ilyesmibe?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 19:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
én lenék a hütlen férj akitt 1héten keresztül zaklatott a felesége dolgozni jártam és mikor haza mentem a munkábol ennem nem adott fürdövizemet nem csinálta meg hozá szolnom nem lehetett este 11kor ki ált az utt közepére kiabált hogy menyek vele verekedni meg hogy rendört hiv rám de csak magátol és 1 héten keresztül zavargatott ithonrol seprüvel a kezébe és az igaz hogy haza mentem itt hagytam és elkeztem beszélgetni a votl baratnöömel és szerintetek akor eszt magamtol csináltam vagy csak én voltam a bünös (DE NEM CSALTAM MEG)
2014. aug. 14. 20:33
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudsz fürdővizet engedni magadnak?

Jézusom!

2014. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
És te gyereket csináltál... Egyre sötétebbnek látom a jövőt. Sajnos a szaporodás nem IQ függő.
2014. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%
Te atyaúristen! :(
2014. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%
Te meg hogy kerültél ide? A stílusodból ítélve te egy csapodár erőszakos bunkó vagy!
2014. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
84%
Intelligens egy emberek lehettek...
2014. aug. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

hoppá! Megtalálta zsák a foltját.

Itt csak a gyereket sajnálom.

2014. aug. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!