Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ismertek olyan feleséget aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan feleséget aki csalja a férjét?

Figyelt kérdés
Egyszer vagy többször, a múltban vagy éppen folyamatban van a dolog.
2014. aug. 13. 12:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ja, anya apát...

Szerintem apa is anyát, de abban nem vagyok biztos.

2014. aug. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%

Ismerek, pl a társkeresők is tele vannak velük, egyik kerek perc elmondta, hogy unatkozik, míg a férje külföldön dolgozik, ő addig mit csináljon?

Hát pasizik.

Korrekt csajok.



Az igen.Most készülök külföldre.Erre számíthat az ember fia??

2014. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyenek nem emberek, hanem férgek.
2014. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem hála az égnek :)
2014. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Húú, micsoda fertő világ.
2014. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén mondom: Nem.
2014. aug. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A barátnőm. Most épp nem csalja, de mikor még nem voltak házasok, volt egy év, mikor volt valakije. Szerelmes is lett, volt is nagy dilemma, hogy mi legyen, végül nem a szeretőt választotta, főleg azért, mert vele nem lett volna olyan kényelmes élete, mint a meglévő pasijával, és neki ez fontos volt, azt mondta, csórón nem tudna boldog lenni. 3 évvel az eset után összeházasodtak. Fél éve voltak csak házasok, mikor már mondta, hogy van egy pasi, szintén házas, kerülgetik egymást, konkrétan már leplezetlenül azt tárgyalják, hogy megtegyék-e vagy ne. A pasi ugyanebben a helyzetben, válni nem akar, mert már hiányozna neki a kényelmes élet (ott a nő gazdag). Az ok mindkét oldalról az, hogy a házastárssal nem jó a szex. Nos, a pasit nem ismerem, a barátnőm részéről viszont tudom, hogy ez mindig is így volt, már a házasság előtt is ezért volt az egyéves viszonya. Valahol megértem, mert a férjével évek óta próbálta ezt megbeszélni, de mindig az a válasz, hogy bocsika, ennyit tudok adni neked, többet nem, ez van. Nem is próbálkozik, nem hajlandó egyáltalán tenni azért, hogy jobb legyen, úgyhogy mondhatjuk, hogy megérdemli. Másrészről viszont nem értem meg, mert a barátnőm ezt akkor is tudta, mikor hozzáment, vagyis elméletben elfogadta, hogy ezzel kell beérnie. Nem korrekt, nagyon nem, ezt megmondtam neki is. Maximálisan elfogadja a véleményemet, de a döntés ugyebár az övé.
2014. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az én ismerettségi körömben kb.30-40% csalta már meg a férjét ill.a vőlegényét.

Szerintem elmondható,hogy bizonyos szakmákban dolgozókra (eü.,vám,rendőr)jobban jellemző,akik vátozó beosztásban és éjszaka dolgoznak.Tartósan munkanéküli,unatkozó feleségek is gyakrabban lépnek félre.Akikre pedig legjellemzőbb a hosszútávú szeretőtartás azok pedig a sikeres vállalkozó nők ,akiknek a férje kevésbé keres jól.

Szerintem a nők nagy részére csak a pár alkalmas félrelépés jellemző,mert ha már komoly viszonyba keverednek akkor annak gyakran válás a vége.

Ismerek olyan nők aki egyszer félrelépett és azóta értékeli a férjét.

2014. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. A múltban volt, úgy tudom párszor, de belerokkant végül a nő és a férjével megmentették a házasságot.
2014. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!