Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a férjetek azt mondaná nektek, hogy hagyjátok, hogy csinálja a dolgát és boldogok lehettek együtt?

Figyelt kérdés
Kifejezetten "üzleti utakról" és nem nő ügyekről vagy hasonlókról van szó.
2014. júl. 23. 15:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%
Ilyet nem mond az akinek nincsen vaj a füle mögött.Az én párom is sokat dolgozik,közli hogy éppen hova,minek kivel,aztán annyi.Ha pénz kell,akkor az ember lenyeli,hogy sokat kell dolgozni,ezt külön nem kell hangsúlyozni szerintem.
2014. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Szóval, igen, az egyik vetülete a dolognak, hogy elhiszem-e, hogy ott van. A másik az, hogy elviselni, hogy bármikor elrángatják és ne panaszkodjak, hogy mondjuk egy hétvégén vagy esténként nincs otthon. :(
2014. júl. 23. 15:46
 13/22 anonim ***** válasza:
83%
Tudod te is mi a valasz. Az uzleti ut nem legalis tevekenysegek, ha eddig nem igy elt meg, akkor most jol behuztak. Dontsd el, hogy hogy erdemes elni, neked megfelel e.
2014. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem azt te is sejted,hogy itt valami nem tiszta.Ha nem nőről van szó,akkor bármi olyasmiről,amiről ha tudnál,talán rosszul is lennél.Szóval gyanús ez a titokzatosság veled szemben.
2014. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Elmondja, hogy mi a munka, csak hogy ne szóljak bele, hogy mikor és mennyi időre megy el. Nekem ez nagyon nehéz, ezért is jött fel a dolog. Én már 1-1 pár órás ilyen munkát sem tolerálok túl jól, a több napnál meg komolyan kiakadok. :(
2014. júl. 23. 15:56
 16/22 anonim ***** válasza:
76%
A párod mellé választottad azt az életet is,amelyet ő él,és ezáltal a részese vagy.Neked kell döntened,tudsz-e hosszútávon így élni mellette.Mindenesetre megszeretted és elfogadtad őt,így vannak bizonyos dolgok,amelyeket tolerálnod kell tőle.Ugyanakkor ha érzed,hogy valami nem oké,akkor dönthetsz úgy,hogy ezt nem folytatod.
2014. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de pl. egy rendőrt, vagy egy tűzoltót is bármikor berángathatnak, sz.rnak rá, hogy éppen a családjával van, avagy más a programja. Mondjuk az bejelentett és nem legális.

Tulajdonképpen az a gondod, hogy nincs fix szabadideje, amikor biztosan számíthatsz rá?

2014. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A pénz az jó, és kell egy jó házassághoz.
2014. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 virág69 válasza:
Szerintem próbáld ki,de fordítva!Menj el Te is egy-két "üzleti" útra(nem prostitúcióra gondolok)!Kiváncsi lennék mennyire lenne boldog a férjed?!!!!
2014. júl. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
...szoval, hagyd, hogy o csinalja a dolgat, es akkor o boldog lesz. Ezt akarta mondani, igaz? Mert, ugy latom, ettol te nem igazan vagy boldog... lehet, hogy nem egyezik ezen a ponton az elkepzelesetek, de akkor se add fel, probaljatok osszecsiszolodni, komporomisszumot kotni, stb...
2014. júl. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!