Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek? Már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Már nem tudom mit tegyek!

Figyelt kérdés
30 éves vagyok,a férjem 33.Van egy 2 éves fiunk.Jól működő kapcsolat volt,bár ő sosem volt nagyon beszédes,ami nem zavart,míg meg nem lett a kisfiunk...Munkája miatt nem sokat van itthon,s ha itthon is van,nem tudok vele beszélgetni,nem segít semmiben,férfi munkát se várhatők el tőle,mert mindig azt mondja nem ért hozzá,és ezzel le is van tudva.Egész nap fekszik,alszik!Nagyon sokszor beszéltem neki erről,egy hétig jó,aztán megint kezdődik elölről.Ha elmegyünk valahová ketten,már kínosnak érzem a csendet ami kettőnk között zajlik,s bármit kérdezek egy igennel vagy egy nemmel le van tudva.Nagyon belefáradtam,hogy én folyton próbálkozok,és semmi nem történik.Rohadtul egyedül érzem magam mellette,és már az érzéseim is változtak iránta pontosan ez miatt!Én szeretném menteni a menthetőt,de egyedül nem megy...Pár jó tanácsnak igazán örülnék...
2014. júl. 16. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
A gyerekvállalás előtt nem zavart, hogy hozzád se szól?
2014. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

#1-es


Nem tudsz olvasni? Irta, hogy a kisfiuk elott nem volt ennyire "csendes".

2014. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam hogy hozzám sem szólt,hanem azt hogy sosem volt beszédes,de a kérdésedre a válasz nem nem zavart,mert nem ilyen szinten mint most!
2014. júl. 16. 21:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom most otthon vagy a kisfiaddal. Eddig másoktól "megkaptad" azt a szociális ingert, amire szükséged volt (munkatársak, barátnők, stb), ami most lecsökkent és a férjednek kéne egy személyben megoldania.

Valószínűleg jársz emberek közé, de kevesebbet mint régen. Keress valami társaságot, akikkel rendszeresen tudsz találkozni, és akkor nem lesz ilyen frusztráló, hogy a férjed ilyen kis szűkszavú. Már nagyobbacska a gyerek, simán csinálhatsz "szabad napot", amikor férjed marad vele otthon, te meg el tudsz menni csajos estét tartani, vagy valami olyan hobbit keresel, amivel sok emberrel találkozol (tánc, futó klub, film klub, egyéb baba-mama program, stb)

Ha a férjed eddig sem volt nagy dumás, akkor most sem lesz az (nekem nagypapám volt ilyen) és szerintem, ha ki tudod magad beszélni, akkor nem lesz ennyire kínos a csend, mert nem tőle várod az egész napos felnőtt beszélgetés adagot.

A lustaságára nem tudok sajna megoldást. Meg kell mondani, hogy a felesége vagy, nem a házi rabszolga, ezért ha nem akarja, hogy tönkre menjél, vegye ki a részt.

Az én párom is bepróbálkozott, hogy nem tud felfúrni egy polcot a falra, én meg megmondtam, hogy nem baj, ha leesik, akkor majd glettelni is megtanul.

2014. júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Szyem pedig nagyon összintėn üljėl le a fėrjedel ės közöld vele hogy szeretnėl összinyen beszelgetni a hàzzasàgotokrol.!!mond el neki hogy szerinted mi a problemad,mi az amit hianyolsz ,mi az amibe vàltoztatàsàt kėrnėd,ugyanugy ö is mondja el hogy te neked miben kellene vàltoznod...elvarasai töled!!!mert igy elaposodott es sajnos igy lehet nincs nagy jövöje a hazas ėleteyeknek,ha hazas vag megis egyedūl ėrzed magad !!! Az hogy x idöre elmėsz kikapcsolodni az nem figja megoldani a hàzas ėletedet!!nem reszletezem de ha esyleg az àgyban is vannal problėmàk vagy nincs is...ėrdemes azt is megbeszėlni!!!!!ehhez mind 2 akarni kell a vàltozas hogy megmentsėtek a hazasagotokat!!ha csak te akarod ...egyedul nem vag rà kėpes... nem is lehet! Hidd el összintėn nyiltan megbeszėlni a problėmakat ez a legjobb kezelės!!!szivbol kivànom hogy sikerūljon ezt megbeszėlntek,es boldog hàzasàgban ėlhes !!


27 ėves felesėg !

2014. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valóban az őszinteség a legegyenesebb út. El kell mondanod neki az érzéseidet, még mielőtt késő lesz. Ha más téren jó és rendes férjed, akkor megéri harcolni a boldogságért.
2014. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Jó ember a férjem,ezzel nincs gond!Holnap leülök vele ismét én beszélgetni,aztán meglátjuk mi lesz...csak reménykedem, hogy javul majd a helyzet!Megy a pacsi mindenkinek!
2014. júl. 16. 22:18
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Köszi a pacsit:)remėlem rendezõdni fog !!!
2014. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!