Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez okot ad arra hogy vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez okot ad arra hogy vége legyen egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

A férfi a nőnek a feleségét minden rossznak elhordja, viszont azt a nőt isteníti, hogy milyen izgató és csinos és szexi.

Én persze dagad vagyok, mert van rajtam 5 kg felesleg, és azért elviseli mert régen nem így néztem ki, na meg azért mert ő rajta is van felesleg. Úgy látszik a férfi akit szerettem csak beéri velem, azt hiszem itt van vége a kapcsolatomnak. Hogyan lehet ezt elviselni?? Ezt a megaláztatást?? Azt hogy még találkozni is akar vele, mert hát abból nincsen semmi. Bezzeg én csak mossak, főzzek, lássam el őt is. Nem vagyok megbecsülve, kicsit sem, és erre most jövök rá.


2014. júl. 10. 23:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz van egy kislányunk de természetesen nem érzem magam kapca rongynak hogy elnezzem neki
2014. júl. 11. 11:22
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelet. Megbecsülés. Szerelem. Bizalom. Melyik van meg kölcsönösen ebben a kapcsolatban? A leírtak alapján egyik sem. És szerintem nem csak te vagy a hibás, egy kapcsolat elcsellózásához ketten kellenek. Szerintem már te is tudod a választ a kérdésedre. Nagyon sajnálom, de biztos vagyok benne, hogy értékes ember vagy, és találsz majd valakit, aki megbecsüli a munkádat, akkor is, ha az a gyereknevelésben és a háztartás vezetésében van benne. Sok pasi elfelejti, hogy az is munka.
2014. júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ezt a véglényt. Ha +5 kg miatt dagadtnak nevez, menjen a sunyiba, ez az egyik. Menjen a csinos nőcskéjéhez. Úgy rúgnám ki páros lábbal, hogy Föld körüli pályára állna. Intelligens nő vagy, százszor különbet érdemelsz, mint ez a gyökér.
2014. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!