Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Honnan tudod, hogy túl érzéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod, hogy túl érzékenyek vagy vagy tényleg feladod magad, amikor azt/úgy csinálod, amit a párod akar? Amikor az ő elvárásai/vágyai érvényesülnek?

Figyelt kérdés
Pl. ti nem akartok vagy máshogy akartok valamit, de mégis úgy lesz, ahogy a párotok akarja. Önfeladás, kompromisszum, hol a határ?
2014. jún. 26. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:

írj példát így nehéz

milyen horderejű a dolog? mozi vagy színház? vagy hol akartok élni?

2014. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hű, ez így nehéz.


Attól függ, hogy mi a szitu.

Olyan nincs, hogy feladod magad, mert akkor a párod nincs rád tekintettel.


Az más, ha pl. mincs más megoldás, de ha mondjuk Te nem akarsz moziba menni, ő meg igen, és "kényszerít" rá, akkor az nem normális.


Írj valami példát, mert így rengeteget írhatnék.

2014. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Onnan tudod, hogy _mindig_ az van amit ő akar. Na az gáz. De ha egészséges egyensúly van, ő is enged, te is engedsz, találtok közös pontot, az a jó.

Az első férjem mindent meg akart szabni nekem, még azt is, hova tegyem a papucsomat, fessem-e magam, ne menjek ki sapka nélkül télen az utcára, stb, stb, stb - mindezt az én érdekemben - mondta ő. Egy idő után az ember besokall. Vagy ha nem lép ki a kapcsolatból, akkor teljesen elveszti a személyiségét, csak a másik fél bólogatós bábja lesz.

2014. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pl. utálom, ha elutazik, ő mégis mindig utazik, mondván üzlet és a jövőjét építni. Én nem látom a hasznát, mert nem jut vele sehova, csak folyton egyedül vagyok a gyerekekkel. Nincs más, ez biztos.

Ha ezek után mégis jópofát vágok a dologhoz, úgy érzem, hogy feladom magam.

2014. jún. 26. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy mi nem tudjuk megítélni, ezek az utazások segítik-e az üzletet, a fejlődést. Lehet, hogy igen, csak te nem látod, ez esetben valóban lenyelhetnéd. Ha viszont nem, és az utazás is inkább csak viszi a pénzt, mint hozza, nem hiszem, hogy le kellene nyelni.

Én egyébként ilyen nagy dolgok közül abban engedtem, hogy hol éljünk. Világ életemben Budapesten képzeltem el az életemet, ha elköltözöm itthonról (Bp-től 40 kilométerre laktunk), a férjem viszont gyűlöli a nagyvárosokat, Bp-t főleg, nem akartam ebbe belekényszeríteni, így maradtunk a szülővárosomban. Közel van Bp, ha kell valami, de egy nyugodt helyen élünk. Most, hogy már aktuális a babatéma, nem bánom, szívesebben szülök ide gyereket, Bp nagyon nem ideális ilyen szempontból. Nem érzem, hogy emiatt föladtam volna magam.

2014. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy az üzleti befektetések nem azonnal térülnek meg, hanem pár év múlva...
2014. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!