Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek az esküvőtök napján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek az esküvőtök napján ill. hát éjszakáján tényleg volt időtök, kedvetek, alkalmatok "nászéjszakára"?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 12:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

amúgy tök vicces, olvasva a válaszokat egy csomó sztorinál rájövök, hogy ezt már olvastam, vagy olyan részletek is vannak, amiket már a válaszoló esetleg más kontexusban elejtett :) a 15-ös válaszra pl. határozottan emlékszem, hogy olvastam már :)


a kérdésre nem tudok válaszolni, ne haragudj :) mi még tacskók vagyunk barátommal 20 évesen, de ha pár év múlva felteszed a kérdést megint, megírom, milyen volt a nászéjszaka :)

2014. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Eszünkbe sem jutott "nászéjszakázni" hajnali fél 5-kor, mire hazaértünk a lagziból... Örültünk, hogy ágyat fogtunk. De azt gondolom, hogy a nászéjszakának ma már nincs is semmi jelentősége. A párok esküvő előtt is évek óta együtt élnek...szexelnek...tehát....
2014. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy ha valaki leírja, hogy náluk mi hogy történt az mi alapján hasznos másnak vagy nem hasznos??? Szóval miért kell lepontozni itt bármelyik kérdést is. Ha én azt írtam, hogy nem volt az esküvő éjszakáján nászéjszaka, mert így alakult, akkor azt miért kell lepontozni? Ez a történet tény, nem vélemény. MNincs miért lepontozni, hisz nmindenki azt írja le, hogy mi történt náluk.

vagy akkor tessék lerni a kérdésbe, hogy milyen pontosan milyen válaszok érkezzenek, mert úgy tűnik, hogy itt már nem hogy a véleményt nem lehet leírni, hanem már a tényeket, a történeteket sem.

2014. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam le, mindenkinek a válaszát köszönöm!
2014. máj. 30. 19:31
 25/25 mustafa33 ***** válasza:
41%

Csak a 13-as válaszát tudnám ismételni ☺.

(De akkor még nem volt szokás évekig "barátként" dugni és csak akkor házasodni mikor már uncsi az egész, hogy hátha ettől job lesz újra.)

2014. máj. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!