Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek az esküvőtök napján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek az esküvőtök napján ill. hát éjszakáján tényleg volt időtök, kedvetek, alkalmatok "nászéjszakára"?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 12:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%

Nem! Reggel hétkor kerültünk ágyba, őszintén, örültünk,hogy élünk. Másrészt rengeteg rokon volt vidékről, aki délelőtt 9-10 körül indultak útnak, tehát kelni kellett.

Este pótoltuk be!

2014. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
17%
Nem vagyunk már gyerekek.
2014. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
91%
rogton elutaztunk hosszu vonatos utra igy az elso ejszaka a hegyek kozott a vonaton volt szuperrrr
2014. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem. :D Hullafáradtan, ruhástul (igen, a kölcsönzött esküvői ruhámban!) zuhantunk az ágyba és nyomban elaludtunk. :D Jó kis nászéjszaka volt, az unokáinknak is emlegetni fogjuk..... :DDD
2014. máj. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
85%
Én azt nem nevezném nászéjszakának, mert kb. egy rövid menet volt a zuhany alatt, ugyanis az esküvőnk reggelén megjött, 2 héttel előbb, mint kellett volna :D Utána a nászutunk kb. 4. napján pótoltuk, amikor már nem volt hadiállapot gyanús :D
2014. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem, ugyanis vidéki rokonokat, barátokat szállásoltunk el nálunk (falu, szóval nem tudtuk szállodába küldeni őket, mert nincs) és én három fiúval aludtam egy szobában. A férjem, plusz a két barátja. A nászéjszakát kb. 2 nappal esküvő után tartottuk meg, amikor hazautaztunk a saját lakásunkba.
2014. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Reggel hatig tartó jó nagy buli volt. Hazaértünk, lebontottam a kontyomat, lemostam a sminkemet és bezuhantam az ágyba.
2014. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hajnal 5-kor ért véget a lagzink, 6 óra volt, mire ágyba kerültünk. Azonnal elaludtunk és 9-kor már mentünk is vissza, hogy el tudjunk búcsúzni azoktól a vendégektől, akik nem mentek haza éjjel, hanem itt aludtak, tehát kb. 2 órát aludtunk. Ezután egész délutánig pakoltunk. Így aztán annyira fáradtak voltunk vasárnap este is, hogy még akkor sem volt nászéjszaka, örültünk, hogy élünk.
2014. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt, reggel 6kor keltem, fodrász, sminkes, öltözés, fotózás, polgári, református templom, katolikus templom, aztán buli regglig, utána pénzszámolás, mert az éttermet akkor kellett kifizetni helyen( ez amúgy máshol is így van? Szerintem elég gáz ezzel háborgatni a párt egy ilyen nap után), összepakolni mindent, a megmaradt piákat, kaját, kb 8ra értünk haza. Ki voltunk fingva teljesen.
2014. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
40%
igen mert mi nem tartottunk lagzit.. volt egy kis ebéd,kb 30-an voltunk-azután be a kocsiba és irány egy kis szálloda.. :) mert az esküvő a párról szól,nem arról h mindenkit etessünk-itassunk stb
2014. máj. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!