Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg van akit ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van akit ennyire elnyom a házastársa, mint amiket itt leírnak egyes kérdésekben?

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha felteszik kérdésben, akkor elég valószínű, nem?!
2014. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg! Ennél többet nem írhatok, mert itt áll.......
2014. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
azért nem gondolom, hogy itt mindig minden kérdés igazságon alapul, sok a kitaláció is
2014. máj. 22. 13:47
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Van bizony. Pl a szüleimnél is ez volt a helyzet.

Apám volt az úr és parancsoló. Mint a hadseregbe.

Amit mondott úgy volt, akire amilyen feladatot szabott azt abba a másodpercbe meg kellett tenni, anyunak is nyilván nem csak nekünk gyerekeknek. Neki valahogy a tv-n kívül nem akadt semmi tennivalója, no meg a piálást leszámítva.

Csodás volt!


Itt még nem is olvastam olyan durva elnyomást, mint amit megtapasztaltam, mert valljuk be, az hogy a férfi a nőtől várja a takarítást, még nem egy durva kínzás.

2014. máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Igen, biztosan vannak ilyen elnyomott személyiségű emberek, bár néha olyanokat olvasok, hogy kételkedek abban, hogy igaz. Gondolom az a kérdés ihletett hogy apuka nem engedi dolgozni anyukát, mert ő nem marad otthon a gyerekkel és el se viszi az oviba. Ez számomra is kérdés, hogy tényleg vannak ilyen emberek? Én remélem, hogy ez a kérdés kitaláció, mert ha igaz, akkor azt a szerencsétlen gyereket sajnálom, hogy ilyen iq bajnok szülei vannak és ilyen körülmények között él.
2014. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, aki már egy ideje gyakorizik, az leszűri a kamu kérdéseket, és oda is írja.

Vannak ilyenek, igen, azért, mert te még nem találkoztál ilyennel, vagy nem élsz olyan kapcsolatban, az még nem azt jelenti, hogy nem is létezik..

2014. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van, nekem van olyan ismerősöm, ahol a feleség olyan szinten alázza a férjét még társaságban is, hogy mindenkinek kellemetlen, a hülye férj pedig tűri, de az okát én sem értem, szerencsére ritkán vagyok velük egy társaságban.
2014. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Biztos vannak ilyenek....bár aki eltűri, az meg is érdemli.
2014. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Itt minden aggleányt és elvált asszonyt elnyomnak! Érdekes, a házasokat nem! Ki érti ezt???
2014. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem igen, sajnos. Legalábbis ha valaki ilyet csak kitalál, akkor nem teljesen normális. Meg az emberek inkább fényezni szokták a kapcsolatukat.

Amúgy rengeteg rossz házasság van, a környezetemben is sokat látok. Olyanokat amikre csak annyit mondok magamban "minek vannak ezek együtt?".

2014. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!