Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy normális családapa miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normális családapa miért csinál ilyet?

Figyelt kérdés

Gyakornok voltam 4 hónapig egy nagy multinál, ahol nagyon jó kapcsolatban kerültem az osztályvezetőmmel. 40 éves értelmes férfi, akinek van egy kedves felesége, 2 szép gyermeke. Minden évben külföldön nyaralnak, nagyon szép házuk van, a feleségével nagyon jól kijönnek. A főnököm nagyon szépen beszél a feleségéről és gyermekeiről. A feleségével közös programokat csinálnak, egy fesztiválon is láttam őket, kéz a kézben sétálgattak, együtt sörözgettek, hallgatták a zenét. Jó volt látni, hogy van ilyen.

De most jön a bibi, ez a főnököm a gyakornoki időm vége felé kikezdett velem. Eleinte, nem úgy vettem a közeledését, mert azt hittem csak szimpi vagyok neki, mert mindent megcsinálok, de később ráeszméltem, hogy minden a nőiességemnek szól. Egy idő után próbáltam kerülni, amit észre is vett. Majd egyszer, minden különösebb előzmény nélkül azt mondta nekem, hogy csak egy szavamba kerülne és együtt tölthetnék az éjszakát. Még most is kiráz a hideg, ha visszagondolok.... Szó nélkül kimentem a szobából, és soha többi nem esett szóba közöttünk semmi, letelt a gyakornoki időm, és otthagytam a céges, ennyi.


A mai napig nem tudom mi történt, azon gondolkodtam, hogy talán én csináltam valamit, amit ő félre érthetett, de úgy érzem nem volt ilyen.


Kiábrándító az ilyen, gondolom a felesége nem is sejt az egészből semmit, és valahogy az az érzésem nem én voltam az egyetlen nő, akinél bepróbálkozott. Szerintem a megcsalásig is eljutott már, mert elég megnyerő férfi, jó szöveggel.

Hány nő élhet még abban a tudatban, hogy minden tök jó és közben a férjük épp most is tévúton jár?



2014. máj. 19. 22:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Meglepődnél mennyi hasonló van a világban,van ahol még nyíltan is csinálják és még is működik már nagyon rég óta.Ismerek férfi társakat akikben ez ösztönként működik és nem tudják kikapcsolni és nem is akarják,de a párja így fogadja el ahogy...Lehet hogy már egyik félnek sem működik a kapcsolat ezért mindkettő félrenéz,lehet hogy egy kimenőt kaptak(mondjuk megcsalás miatt vagy a változatosság miatt).Én ma már nem tudok semmin sem meglepődni!

Viszont Kedves kérdező! Helyesen tetted!Tudod a megcsaláshoz is két ember kell!Ha bele mentél volna akkor gerinctelennek tartottalak volna mert tudod hogy van felesége.Manapság már kinek van becsületessége?

2014. máj. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ember szerintem nem egy normális családapa.

Ez nem általános dolog, egy férfi miatt nehogy elveszítsd a "hited"! :)

2014. máj. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én is ismerek ilyen férfit.

Ott is jónak tűnik a házasságuk, és szerintem semmi baj nincs a családi életükkel. Gazdagok, utazgatnak.

Szerintem nem azért lesz valaki ilyen, mert házas, és gazdag, vagy épp mert már 40 éves.

Úgy gondolom, ő mindig ilyen volt, és ez nem fog megváltozni.

Hiába a család vagy a feleség.

És ezt ki más tudhatná legjobban mint az asszony? :-)

2014. máj. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
6-os, ha a férfiagyban külön van a szex és a szerelem, akkor mégis miért nem ebből indulnak ki, ha őket csalják meg? :) hogy a nő is csak egy kis izgalomra vágyott, de attól még szeretlek drágám. ja, hogy ez már gáz, mert csak nektek szabad mindent elmebeteg evolúciós elméletekre visszavezetni? inkább növesszetek gerincet, te is pont az a kategória vagy, mint a kérdésben szereplő féreg.
2014. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

# 14/14 ?

Mert a nők nem szoktak megcsalni,mert a nők nem szoktak gerinctelenek lenni...Sőt ők talán sokkal rosszabbak is!

2014. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
24%

# 14


A női szexualitás teljesen más. A nőknek az az evolúciós szerepük hogy gyerekeiket felneveljék. Nem véletlen hogy a női orgazmusnak semmi köze a szaporodáshoz. Egy nő akkor is lehet k**va ha csak 2-3 férfivel feküdt le egész élete során. Mindig a hozzáállás a lényeg.


Egy férfinak viszont az a szerepe hogy minél több nőt termékenyítsen meg, és így javítsa a génállományt. Még ha a szex nem is gyereknemzés céljából történik akkor is el kell fogadnunk a fenti megállapítást. A mai állapotok semmiféle nemek közti egyenlőséget vagy bármiféle hierarchiához köthető viszony nem tükröznek. Sikerült egy olyan rendszert megteremteni, ahol ha nő vagy termesztésen kijár neked a tisztelet, mint nő. Legyen szó állami támogatásokról vagy az íratlan szabályokról/ erkölcsről.


A férfiaktól viszont elvettek mindent, a tekintélyt a homoszexualitással, az ostoba emancipációval megsemmisítették az anya/feleség szerepet. Viszont a nagy szexuális forradalom hevében a férfi poligámiát valahogy "elfelejtették" legalizálni.


A szex meg a szerelem nem a férfiak agyában van külön, hanem a természetben. Az emlősök mindössze 9%-a monogám. És ez valószínűleg azt jelenti hogy szerelem csak az emberek körében létezik. Nem hallani női poligámiáról sehol a természetben pontosan azért mert az utódnak egészségben más hímektől mentesen kell felnőnie. Az emberi fajnak olyan biológia adottságai vannak hogy 15-20 év kell amíg egy egyed felcseperedik. Ezért volt a kezdetektől fontos az embereknél női monogámia.


Ezt ugye a nők megtagadták a feminizmussal. Vajon ma hány férfivel fekszik le egy nő mielőtt gyereket vállal? Bizony sokkal. Így mégis milyen alapon várják el a nők a férfiak hűségét? A nők hiába erőlködnek. Önthetik magukra a vakolatot, plasztikázhatnak de soha nem tudják kiölni a férfiakból a genetikai sokszínűség elvét. Röviden összefoglalva: vannak olyan nők akik csak szexre kellenek és vannak olyanok akik anyaságra valók. A kettő teljesen kizárja egymást. A feministák akkor lennének következetesek ha kiállnának a férfi poligámia mellet is, mert így, ha az egyszerű logikájukkal is, de valamit feltudnának mutatni az általuk hirdetett női szexuális szabadosság mellett.

2014. máj. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

# 16/16

Szépen megfogalmaztad a lényeget és milyen igaz is! :)

2014. máj. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
OFF: #16 Női poligámia márpedig létezik, poliandria a neve. Elterjedt a mai napig Tibetben, Nepálban, India egyes részein, régen létezett a bretonoknál, Új-Zélandon, indián törzsekben. Bocs, nem kötekedni akartam, de ez így kerek.
2014. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

# 18


Nem egészen. Ilyenkor általában a nők a férj rokonával létesítenek szexuális kapcsolatot, (tehát közösek a gének), és akkor is csak azért hogy minél több pénz, erőforrás álljon a rendelkezésükre. Ezt még hosszan lehetne taglalni de a lényeg az az hogy ez egy erkölcsi métely. Nem véletlen hogy a fejlett civilizációkban soha nem alakult ki.


Nyugodtan kijelenthetjük hogy a nők nem rendelkeznek poligám ösztönökkel. Nem hogy nincs semmi haszna de rettentően káros a családra és azt utódra nézve, míg a férfi poligámia nem az. A nők maguk se kezdenek szűz kisfiúkkal, míg egy nőnél a szűziesség a legnagyobb érték.

2014. máj. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Rengeteg hasonló példát láttam én is. Bizony működik így sok házasság és legalább annyi nő félremegy, mint férfi.És igazán jól működnek ettől függetlenül is a házasságok (na persze csak akkor,ha nem pofátlanul,dicsekedve teszik a felek) csak a nők ezt vagy nem vallják be,vagy nem vallják be.

Én is nő vagyok és igen is vágyom szexre és izgalomra. Ha szerelmes vagyok,csak a párommal tudom elképzelni. De ha megszűnik a szerelem, a hűség sem volt eddig megvalósítható...Szerettem együtt élni a párommal,de vágytam másra is,de persze attól őt is akartam,mert jó társ volt és odaadó.Szomorú,de nem tudom elképzelni jelenleg,hogy csak egy férfival szexeljek 40-50 éven át....ez van...lehet csak mert fiatal vagyok,vagy mert még nem találtam meg az igazit. Már ha van ilyen...

L/25

2014. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!