Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy normális családapa miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normális családapa miért csinál ilyet?

Figyelt kérdés

Gyakornok voltam 4 hónapig egy nagy multinál, ahol nagyon jó kapcsolatban kerültem az osztályvezetőmmel. 40 éves értelmes férfi, akinek van egy kedves felesége, 2 szép gyermeke. Minden évben külföldön nyaralnak, nagyon szép házuk van, a feleségével nagyon jól kijönnek. A főnököm nagyon szépen beszél a feleségéről és gyermekeiről. A feleségével közös programokat csinálnak, egy fesztiválon is láttam őket, kéz a kézben sétálgattak, együtt sörözgettek, hallgatták a zenét. Jó volt látni, hogy van ilyen.

De most jön a bibi, ez a főnököm a gyakornoki időm vége felé kikezdett velem. Eleinte, nem úgy vettem a közeledését, mert azt hittem csak szimpi vagyok neki, mert mindent megcsinálok, de később ráeszméltem, hogy minden a nőiességemnek szól. Egy idő után próbáltam kerülni, amit észre is vett. Majd egyszer, minden különösebb előzmény nélkül azt mondta nekem, hogy csak egy szavamba kerülne és együtt tölthetnék az éjszakát. Még most is kiráz a hideg, ha visszagondolok.... Szó nélkül kimentem a szobából, és soha többi nem esett szóba közöttünk semmi, letelt a gyakornoki időm, és otthagytam a céges, ennyi.


A mai napig nem tudom mi történt, azon gondolkodtam, hogy talán én csináltam valamit, amit ő félre érthetett, de úgy érzem nem volt ilyen.


Kiábrándító az ilyen, gondolom a felesége nem is sejt az egészből semmit, és valahogy az az érzésem nem én voltam az egyetlen nő, akinél bepróbálkozott. Szerintem a megcsalásig is eljutott már, mert elég megnyerő férfi, jó szöveggel.

Hány nő élhet még abban a tudatban, hogy minden tök jó és közben a férjük épp most is tévúton jár?



2014. máj. 19. 22:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Hát, sokan tűnnek normálisnak kívülről, aztán otthon mintha másik emberré válnának - a kifelé mutatott családi idill sokszor csalóka. Mindenesetre nagyon gerincesen viselkedtél, igazán le a kalappal. Vannak nők, akik lazán kihasználták volna a "főnök szeretője" státusszal járó előnyöket (láttam már nem egy ilyet). Kettőtök közül a normális ember Te vagy, kérdező.
2014. máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
A férfiak nagyrészt ilyenek, Isten hozott a való világban! :)
2014. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Ugyanannyi nő, mint ahány férfi, fordított esetben. Bár lehet, hogy több, mivel a vonatkozó statisztikák szerint a megszületett gyerekeknek 20%-a nem a név szerinti apától származik.
2014. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nekem úgy tűnt, hogy nem csak kifelé mutogatják, hogy minden okés, hanem tényleg szépen élnek csak a volt főnököm vágyik egy kis "extrára". Ha egy családanya boldogtalan, és tudja, hogy a férje megcsalja az nem ilyen kedves a férjével. (a munkahelyemen láttam, hallottam őket beszélgetni)


Azért tettem fel a kérdésemet, mert fiatal nőként, aki szeretne egyszer férjhez menni, nagyon elszomorító a helyzet.

Sajnos már a saját családomban is láttam megcsalást... ott sem volt különösebb gond, de mégis jött az a bizonyos harmadik.

2014. máj. 19. 22:57
 5/20 A kérdező kommentje:
Látom, hogy 40 fölött hajtja valami a férfiakat, mert elég csak elmenni egy szórakozóhelyre és csomó házas férfit látni, akik gond nélkül elmennek bárkivel, aki kapható a dologra.
2014. máj. 19. 22:59
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
A férfiagyban külön szektorban van a szex és a szerelem. Így volt ez, amióta világ a világ. Nem kell ebből ügyet csinálni! Ezerrel tudják szeretni a feleségüket, és mégis vágynak egy kis szexuális izgalomra máshol is. Alig ismerek olyan családot, ahol az évek során nem volt legalább egy félrelépés a pasi részéről.
2014. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem inkább azzal van a baj hogy az emberek nagyja már nem szerelemből házasodik...Vagy nem várnak eleget,vagy nem védekeznek és jön a gyerek,vagy csak túl kényelmesek mert valaki kiszolgálja őket,legyenek nők vagy férfiak...
2014. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%

Nna. Akkor.

A legtöbb ilyen "pár" nem attól iylen kifelé, mert iylenek belülről és az sugárzik ki.

HANEM.

Az a CÉL, hogy szeretik ezt mutatni kifele. Erre szerződtek. Oké?

Képmutatás.

Megtanulták, mi az a látszat, amiért békénhagyja őket a külvilág.

Ilyen fel sem merül egy emberben, aki valaha kapott bárkitől szeretetet. Csakhogy nagyon sokan nem kaptak.

Ez a férfi nem tud szeretni.

Próbáld meg, hogy szólsz a feleségnek, hogy ajánlatot tett Neked a férj. Nem fogja érdekelni. Csak próbáld meg, hogy a saját szemeddel meglásd!

2014. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Jól tetted hogy visszautasítottad, már csak a feleségre való tekintettel, nem sokan tennék ezt meg a mai világban, főleg az a bizonyos protekció miatt! :)

Egyébként szerintem kapuzárási pánik, és valószínűleg azt hiszi pénzzel mindent meg lehet venni (tudom nem utalt a pénzre de hogy neki van és lehet hogy egy nő feleszmél hogy na neki ez kell...)

2014. máj. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Bence_ ***** válasza:
90%

Lehet, hogy tudja a felesége, sőt. Sejteni biztosan sejti.

De vagy elfogadta, vagy beletörődött.

Valamiért ok miatt együtt vannak.

2014. máj. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!