Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan fékezzem magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fékezzem magam?

Figyelt kérdés
Mindig belekötök a férjembe,flegmàzok vele.Àtmenetileg a szüleimhez költözntünk,de itt még egy jót veszekedni sem lehet,így a problémàkat nem megbeszéljük sajnos.Vannak esetek,amikor felhozok valamit,akkor sértődés a vége.Tegnap màr rhadéknak nevezett.Nem akarok elvàlni.Utalok itt lakni,de nincs most más választás.
2014. máj. 1. 10:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig vagy megfékezed magad, vagy rövid úton elvált nő leszel! Harmadik lehetőség nincs. Ha úgy érzed egyedül nem megy, kérd pszichológus segítségét!
2014. máj. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek inkább a szabad levegőre sétálni,kirándulni,bicajozni.Ne otthon legyetek a 4 fal között!
2014. máj. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szeretitek ti egymást?


Mert én azt vettem észre, hogy akkor kezdek el "flegmázni" egy pasival, ha már inkább utálom nézni, mint hogy szeretném, vagy pláne szerelmes lennék bele.


Persze vannak rosszabb napok az ember életében, amikor türelmetlenebb azokkal is, akiket tényleg szeret, de ebbe a "r.hadék" és hasonlók nálunk nem férnek bele.


A "jót veszekedni" kifejezésen meg kicsit megálltam. Engem egy veszekedés mindig végtelen szomorúvá tett, el sem tudom képzelni, hogy abban mi a jó...

2014. máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem is sok a rhadék,itt màr elgondolkoztam,én provokàltam-e ki vagy tényleg ezt gondolja.Veszekedni mindenhol szoktak,ahol nem,ott valaki sokat tűr.
2014. máj. 1. 11:08
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyszerűen nem igaz. Mi évek alatt egyszer sem veszekedtünk. Ez nem jelenti azt, hogy nincs megoldandó probléma, de a veszekedésig sose jutottunk, mert mindig megbeszéltük a dolgokat emberi hangnemben, anélkül, hogy felemelnénk a hangunkat vagy bántó dolgokat vágnánk egymás fejéhez. Egyikünk sem nyel sokat, mindenki megteszi a maga kompromisszumait a kapcsolatban, de ha ez kiegyensúlyozottan történik és nem nagy dolgokban, akkor ez így működik. Szerintem ezt hívják boldog, egészséges, felnőtt párkapcsolatnak.
2014. máj. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igazad, kerdezo. Mi sem szoktunk veszekedni. Az egyutt toltott 2,5 ev alatt osszesen ha 4-szer vitaztunk, de sosem veszekedtunk. Kulturaltan meg tudjuk beszelni a problemakat, kiabalas es duhonges nelkul.

34 es 35 evesek vagyunk.

Higgadj le es menj pszichologushoz, ha ilyen duhongos tipus vagy.

2014. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a nem veszekedők táborához. Pláne nem sértegetjük egymást. Felnőtt, értelmes emberek vagyunk, mindent meg tudunk beszélni.
2014. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Ugysem fogja elhagyni a pasas....
2014. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mondd azt magadnak,hogy vagy leállok most,vagy lőttek a házasságomnak.Ha ez sem fékez,talán akkor a kapcsolatotok is eleve sz@r,hiszen nyilván ez az oka az ingerültségednek.
2014. máj. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy nagyon unatkozol otthon és ezért kell a folytonos felhajtás, vagy nem is szereted és/vagy tiszteled a párodat.
2014. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!