Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan aki apaként csalódot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki apaként csalódott a párjában/férjében? Aki jó férj de ugyanakkor kiderült róla, hogy nem a legjobb apa?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 21:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kicsiként teljesen más volt vele, a kisgyerekekkel most is elvan, imádja őket látom rajta hogy szeret kicsikkel lenni, de a lányával nagyon türelmetlen. Ha leülnek játszani fél óra nem telik el, már összevesznek a játékon. Mondom basszus még gyerek nyilván nem úgy ismeri a játékszabályokat stb. Este ha nem dolgozik ő mesél neki, de csak mert "kötelezővé" tettem. Olyankor is tök érzelem mentesen leül mellé, felolvassa mintha valami újságot olvasna, azt annyi. A lány imádja az apját, neki ez nem tűnik fel, meg tényleg mindent megtesz az apjának csak hogy büszke legyen rá, de úgy kell mondjam páromnak, hogy dicsérd már meg a rajzát pl. mikor neki rajzolja. Beszéltem már vele, de nem érti mi a bajom. Azt mondja szereti a lányát és nem érti mi bajom van engem viszont szörnyen zavar. Úgy kezeli mintha már felnőtt lánya lenne és nem érti miért nem viselkedik normálisan. Nem érti hogy 6 évesen még gyerek és sokkal több törődésre és szeretetre van szüksége. Reggel rosszul vagyok pl. mikor mennek oviba és ő viszi arra kelek fel, hogy folyamatosan utasítgatja gorombán "állj már egyenesen", "ne mozgasd a fejed, nem tudom így felgumizni", "haladjál vegyed a cipődet" "nem igaz, hogy még nem mostál fogat", " ágyazzál már befele" stbstb...semmi kedves szó, mintha katonaságba lenne szegény gyerek. Délután detto. Nem látom hogy valamit tényleg szívesen játszana vele, örömmel töltené el ha a lányával lehet, inkább csak azt látom hogy teher neki.:( Velem meg pont az ellentéte, mindig azt nézi mivel kedveskedhet, türelmes, bármire kérem egyből megcsinálja stb. Egyszerűen nem értem..Lehet csak a lányával nem egyezik a természetük? Pedig tényleg ki lehet jönni a kislánnyal, nincs vele semmi baj.
2014. ápr. 23. 13:41
 12/12 anonim ***** válasza:
54%
Igen csalódtam,nem is kicsit! De mivel ez az egyetlen hibája és nem tehet róla,hogy egy érzelmi fakír mindenki mással szemben csak velem nem,én elnézem neki ezt a hibát!:)Tudom,hogy szereti őket csak képtelen kimutatni!
2014. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!