Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Teljesen szétestem, nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen szétestem, nem tudom eldönteni mit csináljak. Mélyponton a házasságom?

Figyelt kérdés
13 ève vagyunk együtt 6 ève hàzasok. Van 2 gyerekünk. A problèmàm az együtt töltött idő mennyisège ès minősège. 7 napból 6 munkàval telik a fèrjemnek . Az a maradèk 1 nap pedig jobb esetben itthon. 11 hónapja alszunk külön èn a picivel, ő a nagyobbikkal. Ami nem jelentett gondot eddig, sőt mèg izgalmas is volt. De ami mostanában van köztünk nemigazàn visz engem (minket) jó irànyba. Legtöbb beszèlgetèsünk kimerül a gyerekek, a vàllalkozàsa, kitàrgyalàsàban. Mire kettőnkre kerül a sor addigra elfogynak a szavak meg az idő. Az itthoni dolgokat teljes mèrtèkben ràm hagyja, előszeretettel sózza ràm az anyósomèk nyűgjèt bajàt is. Nem veszi èszre hogy hiànyzik nekem is hogy valaki velem is foglalkozzon. Szerinte így minden ok. Nem veszekszünk csak èn kezdek belefàradni, egyre inkàbb lehangolt vagyok. Adok magamra, nem vagyok elhízva, mègsem èrzem màr rajta hogy mint nőre szüksège van. A szex terèn nincs gond csak az azon kívüli törődès ami nagyon hiànyzik. Aki volt ilyen helyzetben segìtene? Kèrdezzetek mert csak nagyvonalakban írtam.
2014. ápr. 12. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Na jó, én itt akadtam le...

" 11 hónapja alszunk külön èn a picivel, ő a nagyobbikkal. Ami nem jelentett gondot eddig, sőt mèg izgalmas is volt."


És ezután csodálkozol, hogy szar a házasságotok??? Egy éve nem töltitek még a legalapvetőbb pillanatokat sem együtt, nem vágytok egymás társaságára, intimitásra, közelségre, és utána komolyan csodálkozol hogy szar így??!


Kezdjük ott, hogy sem a kicsi gyereknek nem egészséges, ha már most rászoktatod, hogy csak veled tudjon elaludni, a nagynak meg még annyira sem egészséges! Egyszer el kell szakadniuk a szülőktől, a legideálisabb, ha eleve külön ágyba vannak szoktatva, de legkésőbb fél évesen.

Másrészt neked és a férjednek sem egészséges, hogy a házasság egyik támpontja ezzel megszűnt köztetek - ahogy te is írod, a gyerekek után mire kettőtökre is jutna idő, addigra vége a napnak. Ilyenkor egy egészséges mentalitású házaspár legalább együtt bújik ágyba, beszélget egy kicsit és közelebb kerülnek egymáshoz, ami könnyít a napi stressz, problémák elviselésében. Nálatok ez elmarad, mindenki megy a maga útján. Együtt éltek, mint két idegen...


A házimunka után szerintem ne panaszkodj, ha nem dolgozol (ha jól értem, otthon vagy?). Ki végezze el, ha nem te? A férjed, amikor munkában van?


" Nem veszi èszre hogy hiànyzik nekem is hogy valaki velem is foglalkozzon"

És szerinted neki nem hiányzik legalább, hogy egy nap meghallgasd őt, és ne a Juliska kakis pelenkájáról mesélj, és ne a Juliskával bújj ágyba, hanem vele?

2014. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Hidd el csodálatos életed van, mások összetennék a kezüket egy ilyen családi háttérért. Ilyen a rendszer, ha jól akarsz élni sokat kell melózni, nincs olyan munkakehely ami családcentrikus. Nézd a pozitívumait a helyzetednek és meríts abból energiát, erőt. Nekem meghalt a feleségem és egyedül nevelem a 8éves fiam, és igyekszem jól hozzá állni a dolgokhoz, és működik. Látod milyen jó helyzetben vagy!
2014. ápr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andi80018 ***** válasza:
70%
Abszolút egy véleményen vagyok az elsővel! Végül is lehet egy munkanélküli is a férjed, akkor tuti lesz ideje, max lóvé nem lesz. Első dolog, hogy elkezdtek együtt aludni legalább. Ez az alap.
2014. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Elsőnek teljesen igaza van, nem értem, miért kellett lepontozni.
2014. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Vigyázz, ne adj teret az ördög kívánságának, ő okozza a veszekedést, azt szereti, ha az emberek szenvednek. Legyél kedves a párodhoz, szeresd őt amennyire csak tudod, teljesen mindegy ki kivel alszik. A gyerekek is had érezzék a kettőtök közötti szeretetet, megértést, hiszen nekik a szülők a modell.
2014. ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Aludjatok együtt,főzz neki finomat,legyél vele kedves,hallgasd meg a problémáit,próbálj kevesebb gyerektémát vinni a beszélgetéseitekbe,fürödjetek együtt,változtass pár dolgon,hogy újra felfedezzen,légy jókedvű,az emberek szívesen vannak optimista ember társaságában.Gondolj arra,milyen volt a kapcsolatotok kezdete.Nagyjából ennyi jutott eszembe.
2014. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Első igazad van. Bàr elèggè alpàri módon fejezed ki magad. Na mindegy.... köszönöm a vàlaszokat. Utolsó: ezek a dolgok megvannak köztünk. Itt arról van szó hogy nem odavissza működik köztünk.
2014. ápr. 12. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Több intimitást kéne vinni a kapcsolatba.Gondolok itt az együttalvásra,ami elég fontos egy pár életében.A gyerekeket külön alvásra kéne szoktatni,ti meg aludjatok együtt,bújjatok össze!Ez mindenképpen közelebb hozna titeket egymáshoz.Együtt kelni,feküdni,náha megmasszírozni egymást,ágyba vinni a reggelit,ilyesmik.
2014. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!