Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasság változtatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasság változtatott valamit a kapcsolatotokon akár pozitív, akár negatív irányba?

Figyelt kérdés

2014. márc. 26. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem gondolom, hogy bármi változott volna. Miért? Nektek igen?
2014. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nem, maga a házasság már nem


...az elhatározás az igen...pozitívan...feldobódtunk, zsongtunk..inkábba környezetünk megítélése változott pozitívan az irányunkba..


a mindennapi életünk ugyanolyan mint volt

2014. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam, nekünk sem a házasság, hanem az elköteleződés maga adott nagyon pozitív érzéseket.
2014. márc. 26. 15:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Az életünkön alapvetően nem, ugyanolyan. Viszont mikor megkérte a kezemet, akkor azt éreztem, hogy mennyire nagyon szerethet, ha el akar venni feleségül. Jól esett.
2014. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát alapvetően nem változott a szó szoros értelmében. Ugyanúgy szeretjük egymást, és törődünk egymással mint régen. Viszont adott egyfajta pluszt. Mondjuk úgy, hogy biztonságérzet...jobb szót sajnos nem tudok rá.


Jobb érzés azt hallani, amikor úgy mutat be hogy "a feleségem".:)

Az élettársi kapcsolattal sincs bajom, de nem akartam volna életem végéig élettárs lenni...


Egyébként meg, a környezetünk komolyabban veszi a kapcsolatunkat.

Sokan meg is lepődnek azon, hogy pl viszonylag fiatalon házasodtunk. A férjem legalábbis... ő 22 éves volt akkor. Én 25. A barátnőim 2 28 éves, egy 30 éves és még egyik se házas. A férjem baráti körében sem házas még senki. 25 évesek. Ezért kicsit fura. De nagyon jó érzés házasságban élni:)

2014. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
A házasság nem válltoztat semmit,viszont az első gyerek születése után a nő kezdi átvenni a család irányítását és ebbe segít neki a család többi női tagja is.
2014. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!