Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Boldoggá tenni a feleségünket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldoggá tenni a feleségünket?

Figyelt kérdés
Tehát a helyzet a következő. Dolgozom a nejem pedig itthon van 2 gyerekkel. A fiunk 2 éves lesz a lányunk 3 hónapos múlt. Sosem voltam egy nyálas gyerek, viszont szerettem romantikázni. Spontán akciókkal és meglepetésekkel. Mindig kerültem az olyan dolgokat, amik jellemzőek egy átlag srácra. Nagy csajozós, dumás voltam és általában a társaság középpontjában álltam. Tudja Ő is milyen voltam, és azt is hogy sokan azt hitték sosem komolyodom meg. Most van két gyerek, dolgozok és ha hazajövök úgy tartja kedvem, akkor megfőzök és segítek ezt azt itthon. Hétvégén is általában én szoktam főzni, ha pedig jó idő van elég sűrün előfordul hogy grillezek kinn valamit vacsorára, csak hogy az asszonynak ne kelljen aznap főzni. Próbálok egyedi dolgokat belevinni a kapcsolatunkba. PL rózsát mindig úgy kap tőlem, hogy valamelyik levelére van ragasztva egy katica, csak hogy ezzel is különb legyek a többi pasitól. Sokat játszunk a gyerekekkel, viszont az anyagiak miatt nem nagyon tudunk elmenni sehová. Sőt nehéz is, ha néha rászánjuk magunkat. A szex is nagyon jó, két gyerek után sok fiatal csaj megirigyelhetné az alakját, tehát kívánatos és elég rugalmas. Elvileg mindennek szépnek és jónak kellene lennie, de mégis úgy érzem nem elég boldog. Persze ha kérdezem, akkor nem ezt mondja. Nem is úgy tesz, mintha nem lenne az. Lehet hogy csak én szeretném kihozni a maximumot, vagy magasra állítottam a saját mércémet. Tudom hogy sok nő örülne ha fele ilyen lenne a férje, mégis úgy érzem hogy ez kevés.

2014. febr. 5. 21:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#5-ös megint, jópofák vagytok ám :)

Amit megtudtunk:

van két gyerek,

apuka kiveszi a részét a házi melóból fő

játszanak (együtt) a gyerekekkel

kedveskedik a feleségével, virágot visz

jó a szex

a feleség elégedettnek mondja, mutatja magát.


(nekem 4 gyerekem van, mindegyik után így éltünk, szóval tudom, helyeslem)


ÁM apuka mégis úgy érzi, hogy valami nem kerek....

Mégis mi a f__sz???


Erre meg irkáltok szülés utáni depresszióról, meg mittom én...


Kérdező, a baj veled van, ahogy írtam éretlen vagy.

Valami sportteljesítményként éled az éledet, és folyton túl akarsz szárnyalni valamit.


Mi a nem jó neked abban, ami neki jó???

2014. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Súlyon önértékelési zavaraid vannak.
2014. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Nem sportteljesítmény. Barátaim, családtagjaim haltak ki váratlanul mellőlem. Egyszerűen úgy érzem, nagyon kevés az élet ahhoz hogy boldoggá tegyem azokat akiket szeretek.


Utolsó: Nem érzem, hogy önértékelési problémáim lennének. Tisztában vagyok a képességeimmel. Ez egyesek szerint önbizalom, egyesek szerint pedig nagyképűség. Kinek hogy. Nem szeretnék megfelelni mindenkinek de úgy érzem aki megérdemli, annak kutya kötelességem a legtöbbet nyújtani.

2014. febr. 6. 15:36
 14/19 anonim ***** válasza:

,,A problémám az, hogy úgy érzem többet érdemelne, csak beéri ennyivel is mint amennyit én nyújtok neki."


Miből érzed ezt? Tett erre megjegyzést konkrétan?

Sokszor amit mi érzünk, belelátjuk a másikba. Nem lehet, hogy te nem vagy boldog? Vagy nem hiszed el, hogy szeret téged? Sokszor a gondolataink nagyon csalókák, elhisszük, hogy az az igazság, amit gondolunk. Én a helyedben beszélnék vele a saját félelmeimről őszintén.


Őszintén szólva nekem abból, hogy ennyi mindent megteszel ez mind szép és jó, és összeteheti a kezét a feleséged, hogy ilyen férje van, de ez rengeteg energiába kerül, nem lenne csoda, hogy fárasztó lenne a számodra.


Esetleg szóba jöhet az is, hogy feltölt-e a munkád legalább az idő jelentősebb részében, ha nem is mindig? Mertha nem szereted, amit cisnálsz, olyankor is elkezdhet az ember megkérdőjelezni mindenféle olyan dolgot, ami egyébként jól működik az életében.


Ezt pedig könnyebb a másikon észrevenni, mint már írtam, de nem te vagy az ő bőrében, így fogalmad sem lehet, arról, hogy ő pontosan mit érez, te csak azt tudhatod, te mit érzel, tehát valószínűnek tartom, hogy a saját félelmeidet kellene először megvizsgálnod.

2014. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"A problémám az, hogy úgy érzem többet érdemelne, csak beéri ennyivel is mint amennyit én nyújtok neki."


A férjem is ilyenekkel jön nekem időnként. Nem tudom miért kell ilyeneket mondani. Miért kell kétségbe vonni azt hogy én boldog vagyok vele. Mert az vagyok 200%osan, és nem vágyom többre. Mert ennél nagyobb boldogság ami kettőnket illet már nincs is...


Te is ugyan ilyen vagy. Kétségbe vonod a feleséged szavait, hogy boldog. Mondván csak beéri veled.


Ha nincs semmi gond, a házasságotokkal, mert láthatóan nincs, miért kell generálni?

2014. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
De, ez önértékelési probléma, nem veszed semmibe azt, amit teszel. Valószínűleg előtte a kapcsolataid semmik voltak hozzá képest, rettegsz, hogy elveszíted és önmagaddal kelsz versenyre, te több akarsz lenni mindenkinél (lásd katica), mindenkinél jobb akarsz lenni, mindent meg akarsz tenni, csak ebbe előbb utóbb az ember belefárad, nem lehet mindig 120%-on lenni, és aki szeret, akkor is szeret, amikor csak 80%-on vagyunk.
2014. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Valószínű hogy van valami abban amit mondtok. 13 éves korom óta élek aktív nemi életet és nem panaszkodhatom, sok nő megfordult az ágyamban. Nem volt nehéz aljas módon kitanulni mit szeretnek hallani és mit szeretnének érezni.

Tehát éltem az életem, szerintem még más helyett is, de komoly kapcsolatom nem volt csak ezzel együtt 3. Mindig úgy éreztem, hogy ha már gazdag és egy jóképű Ronaldo nem vagyok legalább hülye ne legyek. Így töménytelen humorral és kreatív ötletekkel lepleztem azt, hogy igazán szeretnék imádni valakit. Nem volt sajnos édesapám és édesanyám is hamar meghalt, de mindig talpra álltam és többnyire mindentől megpróbáltam függetlenedni. Értem itt az ilyen alapvető dolgokat, hogy nem rendeltem a kaját hanem inkább megtanultam főzni. Most van két csodálatos gyermekem és egy asszonyom, amire mindig is vágytam. Úgy érzem sokat tanultam a kapcsolataimból, hisz mindig szívesen hallgattam meg a tanácsokat csak a kioktatásokat nem szerettem. Most sem generálni akarom a konfliktust, csupán ha még fejleszthetek azon hogy egykoron majd ha rólam beszélnek, akkor tudják azt mondani hogy igazi Apa és Férj voltam :)

2014. febr. 6. 22:40
 18/19 anonim ***** válasza:

Megint #5:

Lazuljál!

Tök jól csinálod, ahogy írtam én is ezt a viselkedést gyakorolta, az asszonyod meg elégedett ezzel.

Nem depis, nem elszürkült, nem elégedetlen, de ha sokat cseszegeted, hogy mit másként biztosan zavarba fog jönni.

Az is egy produkció, hogy csak úgy, - fenntartod ezt az állapotot.


Neki nincs problémája, gondolom a gyerekeknek sem, ezt tartsd meg 15 évig, az frankó.

2014. febr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha állandóan azzal ba.szogatsz valakit, hogy biztos, hogy boldog e, akkor előbb utóbb az lesz a válasz, hogy nem, mert állandóan ilyen baromságokat kérdezel. Gyengeséget sugárzol és az "álcán" ő is át fog látni, sőt szerintem át is lát, nőből van, a nőknek szuper kifinomult érzékeik vannak. Tudja ő, hogy neki akarsz imponálni, de a végén a sok bizonytalansággal gyanút fogsz benne ébreszteni, mintha bűntudatod lenne állandóan. Ebből veszekedések lesznek és az csak árt minden kapcsolatnak.

Hagyd a dolgokat megtörténni és ennyi, nem kell mintának lenni semmiben.

"Ne vegyék észre, hogy ott vagy, de nagyon hiányozz, ha elmentél"

2014. febr. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!