Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Boldoggá tenni a feleségünket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldoggá tenni a feleségünket?

Figyelt kérdés
Tehát a helyzet a következő. Dolgozom a nejem pedig itthon van 2 gyerekkel. A fiunk 2 éves lesz a lányunk 3 hónapos múlt. Sosem voltam egy nyálas gyerek, viszont szerettem romantikázni. Spontán akciókkal és meglepetésekkel. Mindig kerültem az olyan dolgokat, amik jellemzőek egy átlag srácra. Nagy csajozós, dumás voltam és általában a társaság középpontjában álltam. Tudja Ő is milyen voltam, és azt is hogy sokan azt hitték sosem komolyodom meg. Most van két gyerek, dolgozok és ha hazajövök úgy tartja kedvem, akkor megfőzök és segítek ezt azt itthon. Hétvégén is általában én szoktam főzni, ha pedig jó idő van elég sűrün előfordul hogy grillezek kinn valamit vacsorára, csak hogy az asszonynak ne kelljen aznap főzni. Próbálok egyedi dolgokat belevinni a kapcsolatunkba. PL rózsát mindig úgy kap tőlem, hogy valamelyik levelére van ragasztva egy katica, csak hogy ezzel is különb legyek a többi pasitól. Sokat játszunk a gyerekekkel, viszont az anyagiak miatt nem nagyon tudunk elmenni sehová. Sőt nehéz is, ha néha rászánjuk magunkat. A szex is nagyon jó, két gyerek után sok fiatal csaj megirigyelhetné az alakját, tehát kívánatos és elég rugalmas. Elvileg mindennek szépnek és jónak kellene lennie, de mégis úgy érzem nem elég boldog. Persze ha kérdezem, akkor nem ezt mondja. Nem is úgy tesz, mintha nem lenne az. Lehet hogy csak én szeretném kihozni a maximumot, vagy magasra állítottam a saját mércémet. Tudom hogy sok nő örülne ha fele ilyen lenne a férje, mégis úgy érzem hogy ez kevés.

2014. febr. 5. 21:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Boldoggá tenni bárkit csak saját maga tudja. A boldogság, a boldogságra való képesség belülről fakad. A nők jelentős része számára a gyerekekkel való otthon-maradás sajnos a korábbi külső ingerek elmaradásával jár együtt: kevesebbet találkoznak emberekkel, kevesebb az együttműködés idegenekkel ill munkatársakkal, és mindez némi depresszióhoz vezethet. Egyszerűen kevés az az inger 2 kisgyerek mellett, ami egy felnőtt ember számára a gyerekek előtti korábbi ingergazdag helyzethez hasonlítható lenne.
2014. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Az anyagiakra fogni azt, hogy nem jártok el sehová, nagy h.yeség. A kiránduláshoz, piknikezéshez, sátorozáshoz, szabadtéri sporthoz mióta kell pénz?
2014. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Első: Persze, olvastam a depresszióról szülés után és ennek kiküszöböléséről. Olvasgattam, hogyan foglalkozzunk a két gyerekkel, hogy ne érezzék elhanyagolva magukat.


Második: Ahhoz nem kell, ezek megvoltak/vannak csak úgy érzem kevés.

2014. febr. 5. 21:19
 4/19 anonim ***** válasza:
28%

"Tehát a helyzet a következő. Dolgozom a nejem pedig itthon van 2 gyerekkel."


Nem is kellett volna tovabb olvasnom. Nalunk detto ugyanez VOLT a helyzet. En fiatal koromban a legyet is. A felesegem alakjat, meg fitness-es csajok dicsertek.


Szerintem nalatok is megborult az egyensuly a kapcsolatotokban. O haszontalannak erzi magat. Ezt kellene visszaforditani azzal pl, hogy visszamegy minel elobb melozni.


Nalunk 1.5 eve ment vissza melozni. 2 nagysagrendet javult a kpacsolatunk.

2014. febr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%

Azt állítod most, hogy csak hazudik?

Nem tudom, megkomolyodtál-e, de szerintem érett nem lettél.

Az nagyon rendben van, amit csinálsz, de ez egy család, nem egy sportverseny, ahol folyton az eredményjelzőt kéne lesni!

2014. febr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én a helyedben beszélnék neki arról, hogy én hogy érzem magam, hátha az segít neki, és megnyílik, ha nem érzi jól magát. A legtöbb, amit tehetsz a fentebbieken kívül, hogy elmondod neki, hogy számíthat rád, és szóljon nyugodtan, ha valamiben változtatni szeretne.
2014. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mégsem elég jó a kapcsolatotok, mert akkor ezt, amit ide leírtál kérdésként, neki mondtad volna el elsőnek.
2014. febr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"Dolgozom a nejem pedig itthon van 2 gyerekkel."

az első rész teljesen rendben van

a második rész pedig a problémák forrása

hülye magyar mentalitás

2014. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

A hozzászólók között van olyan ami segít, van olyan ami nem. Azért van, mert van aki segíteni akar és van aki csupán beszól, mert itt megteheti és a valós életben nem. Megértem őket is és osztozom a boldogságukban. Végre Ők is megtehetik, amit a valós életben én már rég megtettem személyesen.


Persze szoktunk erről beszélni. Nem gondolom hogy hazudik, és tényleg boldognak tűnik. A problémám az, hogy úgy érzem többet érdemelne, csak beéri ennyivel is mint amennyit én nyújtok neki.

2014. febr. 6. 14:19
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem, legalább is a leírásod alapján nem veled van a baj. Nálunk nincs még gyerek, mégis én is belefásulok a mindennapokba, pedig nekem is segít a férjem. Ha nem tudtok elmenni sehova, passzoljátok le a gyerekeket nagyszülőknek, tudom, hogy kicsik még, de másfél vagy két napba egyik sem fog belehalni, és menjetek el romantikázni, sétálni, legyetek az ágyban egész nap, egy kicsit legyetek ketten :) Szerintem kicsit belefásult a mindennapokba. :)Sok sikert!
2014. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!