Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek költözzünk be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek költözzünk be a házba amit a párom kapott?

Figyelt kérdés

Párom kapott a volt anyósától egy félig kész házat. Párom oda akar költözni mert jelenleg albérletben lakunk a kisfiunkkal.

Szerintetek a volt anyós megengedné, hogy én is ott lakjam?


2013. dec. 4. 21:48
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Páromnak nincs munkája ezért bármikor utcára kerűlhet.
2013. dec. 4. 22:09
 12/32 anonim ***** válasza:
Miért nem együtt laktok? Ha nem laktok együtt akkor miért nem költözik hozzátok?
2013. dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Jégtánc ***** válasza:
Ti akkor nem kerültök az utcára?
2013. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
Hát figyelj ,ezt neked kell tudni hogy mit éreznél ha beköltöznél ... úgy is lejöhet hogy pofátlanság ,meg úgy is lejöhet hogy igen,az a múlt most meg a jövő ,más nője van ...ezt neked kell tudnod hogy hogyan vállt el a párod a volt barátnőjétől és hogy milyen a kapcsolata a volt anyóssal..
2013. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Miért kap a volt anyóstól házat a párod?Miért nem laktok együtt?
2013. dec. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

De értetlenek vagytok! Együtt lakunk, de ha ki kell költöznünk az albérletből akkor én a gyerekkel anyámhoz fogok költözni.

A páromat a volt élettársa egyszerűen elküldte és egy darabig az anyósáéknál lakott.

2013. dec. 5. 04:24
 17/32 anonim ***** válasza:

Értetlenek? Ezt az infót eddig nem mondtad,mi pedig nem vagyunk gondolatolvasók!

Szerintem ne költözzetek oda,ha ennyire rizikós.

2013. dec. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

azért nem semmi, hogyha a párod elveszti a munkáját, és mennetek kell az albérletből, ti mentek anyukádhoz a gyerekkel, ő meg az utcára...

hahó, ti egy család vagytok, a rossz helyzetet is együtt kell megoldani... mégis mi a fenéért nem mehetne a párod anyukádhoz?

A másik meg, hogy írod, hogy az egy félkész állapotú kunyhó, ahová mehetnétek! Te beköltöznél ilyen helyre egy gyerekkel? Mert még ha csak ketten lehettek hagyján. Egyrészt ott lesznek a rossz lakáskörülmények, másrészt akarva-akaratlanul kellene a kunyhóra költeni, hogy lakható legyen, ami ugye nem is a tiétek, jogilag semmi közötök hozzá. Ki lesztek szolgáltatva a volt anyós kénye-kedvének, mert bármikor eladhatja a fejetek felől, aztán mehettek az utcára, és még a pénzetek is benne marad, amit arra költötök, hogy lakható legyen.

A párodnak kéne normális, stabil munkát találnia, ha meg ennyire rossz a helyzet, neked is dolgozni kellene, kisgyerektől függetlenül. Mennyire kicsi? Fél éves kortól mehet bölcsődébe! Vagy vigyázzon rá anyukád, amig dolgozol.

2013. dec. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Nálam az a nagy kérdés, h egy lezárt kapcsolathoz hogy jön az exanyós?
2013. dec. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Fura egy család vagytok. A párod miért nem költözik veletek, ha kitesznek benneteket az albiból?

Nekem olyan furcsa a gondolatmenet, hogy te fontolgatod, hogy beköltözz a pároddal a párod volt anyósának házába, amihez igazából más se neked, se a párodnak semmi köze, de a párod nem mehet veled anyukádékhoz. Egyébként ő a gyerkőc apja?


A másik dolog, a volt anyónak nincsenek hátsó szándékai?

Úgy értem nem szeretné esetleg, hogy a párod ismét az ő lányával legyen, és ezért szorgalmazza a költözést?

Nekem egyébként úgy tűnik, hogy anyósék nem nekiadták a házat, csak megengedték, hogy használja, vagy ténylegesen ő lett a tulajdonos? Van a házon haszonélvezeti joga az anyósnak, ha tényleg a párodnak adta? Mert az az erősebb.

Szerintem párod addig maradhat ott, amíg a volt anyós ezt engedélyezi, nem gondolom, hogy végleges megoldás.

2013. dec. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!