Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jóban-rosszban? Örökké?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóban-rosszban? Örökké?

Figyelt kérdés
Ti mindig, minden körülmèny között kitartotok a fèrjetek/felesègetek mellett? Úgy èrzem nèha, hogy ezalatt a 12 èv alatt csupa rossz dolog törtènt velünk. Sokszor a fèrjem felelötlensége miatt. Lehet, hogy nem illünk össze?
2013. nov. 23. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

Inkább vizsgáld meg azt, ki az aki irigy volt rátok és ezozik+agykontroll.


Nála keresd az okot.


Ha pedig ilyen nincs, akkor tedd fel magadnak a kérdést: kinek ártottál?

2013. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En kitartottam és ki is fogok tarta
2013. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"tartani"
2013. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A jóban rosszban eskü szerintem nem fedi azt le, ha az egyik fél folyamatosan olyat tesz, ami hátráltat titetket/téged. A rossz az én szótáramban egy tőlünk független, általunk nem befolyásolt történés, amire nem lehetünk hatással.

Én nem tartanék ki olyan mellett, akinek a döntéseivel nem tudok azonosulni.

2013. nov. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
7 éve vagyok házas, rengeteg gondunk volt..anyagi, egészségügyi, lelki... de soha nem jutott eszembe, hogy elváljak, nélküle csak még nehezebb lenne. Kitartunk mindketten, meg is van az eredménye.
2013. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A rossz nálam betegséget,pénzügyi gondot jelent,ami nem a másik fél hibájából,hanem a házaspár akaratán kívül álló okokból történik.Ez esetben kitartanék minden erőmmel.Viszont ha a párom felelőtlensége miatt jönnének a gondok,azért elgondolkodnék,érdemes-e cipelni a terhet.
2013. nov. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!