Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mitol lesz valaki jo feleseg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol lesz valaki jo feleseg?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 16:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%

Na 18:55-ös vagyok..

Hát ez egy nagyon összetett feladat jó feleségnek lenni, főleg ha van gyerek.

Először is, ami a legfontosabb, a bizalom, az önbizalom és a férjed és a gyerekek.

Egyszerű esetekben, főzz, moss, takaríts, tarts tisztán a kicsit, legyen időd játszani, aztán vidd el sétálni, aztán amire haza jön a férjed ne legyél fáradt, legyél szexi, megértő, kedves, hallgasd végig, de közben már engedd neki a fürdővizet, a hálóban teljesíts stb..

Szóval eléggé rosszul hangzik, de én imádom..

Mindenben meg kell találni azt, ami jó.. Tehát, amikor reggel kelsz, ne morcosan hogy jajj már megint, hanem próbáld meg végiggondolni, h jujj de jó, tegnap elintéztem a nagy bevásárlást, ma marad idő edzésre, vagy pl ma a Lara is jön a játszótérre, tudunk egy kicsit dumcsizni, amíg a kicsik játszanak.. Szóval ne hagyd, h elnyeljenek a szürke hétköznapok.

Aztán próbálj meg laza maradni.. Egy férfit NEM SZABAD nyomás alatt tartani. Kell neki a szabadság, ha az esik neki jól flörtölgessen is, neked a lényeg, h hozzád megy haza.

Ne szakadj le ez megint egy fontos szabály.. Szóval attól h te háziasszony vagy, neked attól még nem kell szakadt nadrágban járnod otthon, és nem kell kidobni a magassarkút. Te még életben vagy, attól h asszony lettél..

Aztán ha jönnek a problémák, akkor legyél a férjed mellett, támogasd, tarts vele össze, ne veszekedj, akkor se ha egész éjszaka üvölt a kicsi, mert éppen lázas..

Összetett egy élet ez, én nem mondom, h egyszerű. De gyönyörű!! És imádom!! (9 éve házas nő )

2013. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

És végig gyereket szültél, vagy azért volt alkalom hogy elmentél munkahelyre? Mert ez így nagyon szépen le van írva, de a háztartások nagy részében a nő is ugyanolyan kenyérkereső. Na itt borul sajna a bili.


Ekkor kellene levezetni a jó férjet ha úgy vesszük.

Ha te szempontodat nézzük, tehát a nő dolga a háztartás vezetése, akkor a férfi dolga a család eltartása nem? Így nézve akkor a jó férj, gazdag, jóképű, hatalmas pénisze van, szerető apa, okos, helyes, egy kész adonisz.


Szerintem ez kicsit túlzás. Ahogy a férfi se tudja eltartani egymaga a családot, úgy a nő sem egy háztartási gép.


Ideális felállás (KINEK MI):

1. Férfi dolgozik, és fele háztartást viszi, gyereket neveli

Nő dolgozik, fele háztartást viszi, gyereket neveli.

2. Férfi dolgozik, gyereket neveli

Nő háztartást vezet, gyereket neveli

3. Nő dolgozik, gyereket neveli

Férfi háztartást vezet, gyereket neveli.


Ami nem ideális:

Férfi dolgozik

Nő dolgozik, háztartást vezet, gyereket nevel.

2013. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ja bocs, nagy emancipunciskodásomban nem vettem figyelembe egy másik nem ideális dolgot, hogyha a férfi dolgozik és a nő semmit se csinál otthon. Bocsesz! :)
2013. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kinek mi a jó feleség !!! Süt , főz , takarít , gyereket nevel és kedves ? Milyen férjnek kell meg felelni mi az amit ő elvár ?
2013. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

17 éves voltam, amikor elkezdődött a kapcsolatunk. Természetesen nem egy ronda pasit választottam magamnak.. Rengeteg harc volt a családban, mert a bátyám legjobb barátja volt és kb 5 éves koromtól hozzánk járt. Aztán rájöttünk, (természetesen amikor idősebb lettem) h ez szerelem.. A családom elfogadta, a bátyáim látták, h megérdemel, és az áldásukat adták ránk. Nem a pénisz mérete a lényeg és nem is az h szuperszexi a férjem. Mi együtt kezdtünk mindent felépíteni.. A cégben én rohangáltam 18 évesen suli mellett össze vissza, volt olyan h 3 órát aludtam, mert egy jövőt építettünk. Az, h akkor szültem, amikor már tudtunk mire alapozni, amikor már mindenünk megvolt, az szerintem megint egy más kérdés. Nem szégyellem, h háziasszony vagyok, mert állandóan küzdöttünk, az egész életünk egy küzdés volt. Nem elégedtünk meg egy gyári melóval, hanem törekedtünk állandóan. Volt, h 1000 forintot tudtunk félre tenni, de félretettük és sikerült.. Nem voltak milliomos szüleim, csak egy kis eszem volt drágám, h nem a semmire szültem. A páromra felnézek, mert amit közösen elkezdtünk, azt ő folytatja.. Amikor ránézek, nem egy férfit látok benne, aki hát ja van, hanem ŐT A FÉRFIT A CSALÁDOMAT AKIVEL SIKERÜLT!! Akit kívánok, akit szeretek, akiben megbízok!!

Szerintem csakis akkor kell elkezdeni egy életet közösen gyerekekkel, amikor van mire alapozni, és itt cseszik el rengetegen.. Most persze én vagyok a beképzelt elkényeztetett akárki, de 18 évesen senki nem kérdezte meg tőlem, h hogy bírom? 2 munkahely cégkezdés és suli, a párom dettó?? De én büszke vagyok a kis életünkre, és mindenkinek csak kívánni tudom, h legyen hite ereje és akarata megteremteni ugyanezt!

2013. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy dologtol :tiszteli a fejet minden esetben szoban tettben cselekedetben.

A ferj pedig szereti maganal is jobban a feleseget.

2013. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
45%
A jó férjtől. Nem attól, hogy főz, mos, meg takarít az asszonyállat.
2013. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem pizzarendelés, hogy milyen legyen...

Valaki írta, hogy egymásnak és maguknak kell megfelelni és ez tökéletesen igaz. pl: a szomszédom felesége sose főzött, állandóan hideg kaját ettek, nem takarított csak amit muszáj volt, viszont egy okos intelligens csaj, nos ő a férjének tökéletesen megfelelt. A másik ismerősöm, főz mos takarít, ad magára és mégsem jó a férjének, ki érti ezt?

2013. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más fontos. Van akinek egy háztartási robotgép kell, van akinek egy anyanyúl, és van akinek egy angyal.

Nincs rá recept.

2013. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!