Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mitol lesz valaki jo feleseg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol lesz valaki jo feleseg?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 16:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
A jó férjtől! :))))
2013. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

Ha foglalkozik a férjéve érzelmileg és szexuálisan, ha anyaként nem szűnik meg nőnek lenni, és nem alacsonyítja le magát háztartási robotgéppé vagy alkalmazottá.


Egy jó pár megtalálja egymásban a szerelmet, a barátot, és a lelkitámaszt.


Nem csak ad, de el is vár, és ezzel sem alacsonyítja le magát a párja szemében. Egy kapcsolatban nincs alá-fölé rendeltségi viszony és ezt a nő is elfogadja.

2013. nov. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Az utolsó mondatom félre fogja pár ember érten (2. vagyok) ezért leírom hogy arra értem, hogy azt kell elkerülni, hogy ide írogassanak hogy "Én mindent megadtam a férjemnek mégis megcsalt. Főztem mostam takarítottam." NEM! Ez nem jó! El kell fogadni, hogy ő nem ura és parancsolója senkinek, hogy nem a nőnek kell nyalni. Mondjuk az elsőnek igaza van ehhez megfelelő férfi is kell. Mert amíg van olyan elkényelmesedett takony ember aki elvárja hogy kiszolgálják, míg a felesége is dolgozik, addig ez nem működik!
2013. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%
A férfi is mondhatja, hogy füvet nyírtam, autót javítottam, havat lapátoltam. Mondjuk ezt a nők észre se veszik,azt hiszik, hogy a mosógépen egy gomb elfordítása már cseléddé teszi őket...
2013. nov. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
13%

ha:

-nem hisztizik

-jól főz

-rendesen elvégzi a házimunkát

-jó az ágyban

2013. nov. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
Ha megért, meghallgat és válaszol. Ha tud hallgatni, csendben a másikhoz bújni, őszinte és mély érzelmekkel, tiszta szívvel és nagy szeretettel a férjére és a gyerekeire nézni. Ha feltalálja magát a konyhában, a ház körül. Aki még ha nem is tud főzni, de akkor is minden igyekezetével azon van, hogy kerüljön meleg és finom vacsora az asztalra. Aki törődik magával, mind mentálisan mind külsőleg is. Aki tud kiegyensúlyozott lenni, és aki szép, már-már gyönyörű. Aki nem szakadt pólóban, lyukas zokniban, foltos bugyiban, szőrös lábbal, csimbókos hajjal várja otthon a férjét, hanem aki frissen zuhanyozva, üdén, harmatosan bújik esténként a férjéhez az ágyban.
2013. nov. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem attól lesz jó feleség vagy férj valaki, hogy megfelel egy listányi elvárásnak. Egymásnak és maguknak kell megfelelniük.
2013. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%
elég ha kussol és gazdag. más nem kell. a szexre meg úgyis ott a kecske.
2013. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
Szívesen leírom, csak megetetem a családot, tálalom a vacsit :)
2013. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A jó feleség mellett biztonságban érzi magát a férj. Mindenkinek más a fontos, mástól lesz boldog, más az értékrendje, listázni nem igazán lehet a tulajdonságokat.
2013. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!