Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi történhetett a férjemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett a férjemmel?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettünk volna kisbabàt. Tegnap dèlutàn pozitivat teszteltem, elmondtam a pàromnak. Azonnal öszzepakolt, ès elment a legjobb baràtjàhoz. Mi lehet vele? Õ is nagyon szeretett volna babàt.
2013. okt. 13. 13:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%

r3d4me!

Tisztaban vagyok vele, hogy az en partnerem mit csinalt anno! Nem skizo, nem elmebeteg, egyszeruen szimplan meggondolta magat. A kerdezovel is siman elofordulhat. Nem kell mindent kamunak hinni, amit nem tudsz ep esszel felfogni.

2013. okt. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
94%
Utolsónál a pont!
2013. okt. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
30%
Jó, de te kaptál választ és nem a férjed volt hanem egy fellángolás. A te sztoridat és azt amit ő itt leir magáról nem lehet egy lapon emlegetni.
2013. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%
Hat em tudom, hogy egy 7 eves kapcsolatot ot eves együttélésnek mennyire lehet fellángolásnak nevezni......
2013. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ő mit mond, miért tette?
2013. okt. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
40%

Most ezt nem mondod komolyan, hogy 5 évet együtt életetek, tervezgetétek a babát, a gyermekszoba színét, te talán még terhességet elősegitő vitaminokat is szedtél a háttérben, meg minden egyéb dolog ami ezzel együtt jár és mikor végre jött a baba akkor azt mondta hogy: - Hopp, én mégsem akarok gyereket, a viszontlátásra.


Te itt valami nagyon kisarkosítasz ebben a sztoriban valahol, valami infó elmarad szerény véleményem szerint, mert hogy igy ilyen nincs az biztos.

Még ha ez a férfi maga az ördög és a te sorsod nem érdekli a saját maga ellensége akkor sem lesz, ugyanis ha jön a baba akkor az kötelezettségekkel is jár és nem is kevéssel.


Szóval ha valaki nem futóbolod vagy nincs 80 alatt az IQ-ja akkor igy ahogy te irod ilyet soha a büdös életben nem fog csinálni. Viszont azt megelőlegezném neked, hogy nem egy 80 IQ-val rendelkező palival éltél együtt 5 évet egy lakásban, tehát arra tippelnék hogy itt némi csúsztatás befigyel a részedről.

2013. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
Elég kevés az infó. Az is lehet, hogy megijedt, vagy az, hogy el akart hagyni, erre közölted vele, hogy terhes vagy, stb. Ezer oka lehet a dolognak. Te ismered. Mi lenne, ha megkérdeznéd tőle??
2013. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem életszerű a történet.
2013. okt. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
47%
Nincs benne csúsztatás. Meggondolta magat, ennyi. Dmindegy, nem magyarazkodok neked, felesleges.
2013. okt. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
68%

Ezek szerint mégsem akart annyira gyereket, csak te. Persze ezt elmondhatta volna egyenesen is, nem így.

Most mihez kezdesz? Megtartod így is?

2013. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!