Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi történhetett a férjemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett a férjemmel?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettünk volna kisbabàt. Tegnap dèlutàn pozitivat teszteltem, elmondtam a pàromnak. Azonnal öszzepakolt, ès elment a legjobb baràtjàhoz. Mi lehet vele? Õ is nagyon szeretett volna babàt.
2013. okt. 13. 13:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
Biztos csak sokkolta a dolog és megijedt a felelősségtől, mint általában minden pasi.
2013. okt. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Kérdezd meg tőle
2013. okt. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
Mit pakolt össze? Mondott valamit? Honnan tudod, hogy hova ment?
2013. okt. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%
Rosszul tálalatad a hírt esetleg? Mondhattál olyat, ami rosszul esett neki? Pl. "gyereket várok" és nem "várunk"-ot mondtál vagy ilyesmire gondolok.
2013. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az is lehet, hogy o valójában nem akart gyereket, csak rad hagyta es most hogy úton van, rájött, hogy mennie kell, ha néma kar gyereket nevelni.....
2013. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%
Ezt a hülyeséget.. találjuk ki mennyi idős irta ki a kérdést, szerintem 14 évesnél nem több.
2013. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%

Azért ez elég érdekes reakció, nagyon gyerekes. Ha már most így bepánikol, mi lesz később. Azért egy kicsit érettebben is cselekedhetne, meg ez elég önző viselkedés...tipikus.

A pasik akkor lépnek le, amikor akarnak, új életet kezdenek (jó, lehet fizetik a gyerektartást, de az mégse olyan) a nő meg marad egyedül a gyerekkel...kinek lesz könnyebb új társra lelni? Annak, aki lelép...na bocs, kicsit messze mentem, de ez jutott eszembe erről a hozzáállásról.

2013. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
31%
Hat utolsó, képzeld, van ilyen az életben.... Mi nem voltunk házasok, de terveztük a gyereket. Amikor végre teherbe estem, apuka közölte, hogy ha, o mégse akar gyereket es elment. Ennyi....
2013. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%
Vagy: a pasi tudta, hogy nem lehet gyereke.. Ergo a kérdező félrekefélt.
2013. okt. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%

#8 ne erőltesd, max. akkor van ilyen ha a férj skizofrén.

Olvasd már el újra mit ird ide le a némber.


Elveszek egy nőt feleségül, együtt élek vele, hangoztatom hogy baba a cél, majd mikor jön a baba összapakolok és azt se mondom fapapucs? Se indok, se semmi csak költözöm szó nélkül? Na de miért tennék ilyet, ha nem vagyok futóbolond?

Ha nem akarok gyereket akkor nem veszem el, vagy elveszem, de megmondom hogy én nem akarok gyereket. Nem dugok éveken keresztül gumi nélkül reménykedve a csodában hogy nem lesz gyerek, mert felnőtt emberként tudom hogy bizony igy lesz.


Meg a kérdező is.. 'azonnal összepakolt és elment ... mi lehet vele' nem tudja a saját férje telefonszámát? Nem a fülén kellene lennie a telefonnak már 24 órája egy ilyen helyzetben? A gyakorin kell ilyenkor tippet kérni?


Elejétől a végéig egy logikátlan, életszerütlen blődség, mintha egy ZS kategóriás filmet néznél.

Tudod mi ez? Ahogy egy 14 éves el tudja képzelni hogyan is mehet ez a felnőttek között.

2013. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!