Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan haragudtam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudtam meg a ferjemre?

Figyelt kérdés

Tegnap este mikozben neztuk a tv-en,nekem fel tunt,hogy nagyon sokat log a telefonjan.

Amikor oda hajoltam hozza,hogy meg nezzem mit csinal a telefonjan,fel tunt,hogy eppen a csetten log,es azt irja ki az uzenofalra,hogy idezem VANNAK ITT SZEP LANYOK KOZULETEK??


Na persze jott utana a magyarazkodas,hogy nem is o irta ki,es en rogton ki kaptam a telefont a kezebol,o persze probalta vissza venni de en nem hagytam,es akkor lattam meg pontosan,hogy igen is o volt az aki ezt ki irta.

Persze nagyon megsertodtem ra,es egesz este nem szoltunk egymashoz.

Ma pedig ugy elmegyunk egymas mellet mint ket idegen.

Nem is hivtam ma telefonom egyaltalan,hogy mit csinal a meloban.

De a ferjem sem hiv engemet.

Ma peldaul amikor haza jott a melobol,en meg pont kint voltam a konyhaban,allandoan leste,hogy most eppen mit csinalok,de nem is szolt hozzam,de en se hozza.

Szerintetek meg o van megsertodve?

Amugy jogos a haragom a ferjem fele?

Foleg ha mar egyszer megbocsatottam neki egy megcsalast ezelott 2 eve!


2013. szept. 2. 17:34
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
60%
teljesen mind1 hová írta ki, a férjed buta, primitív, és te is az vagy, mert anno megbocsátottál neki, most itt az eredménye.
2013. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Teljeseen jogosan haragudtal meg. de en aztis megertem, hogy szereted es nehezen venned ra magad a valasra
2013. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha már egyszer megcsalt, és te megbocsájtottál neki, a minimum amit elvárhatnál tôle, hogy ne hazudozzon neked!

Ô pedig mivel megbocsájtottál neki, eszébe sem kellene hogy jusson más nô/nôk!

2013. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Koszonom a normalis valaszokat.

Azoknak meg uzenem,hogy ha egyszer nem tudjatok bele kepzeni magatokat a helyzetembe es foleg NEM IS ISMERTEK akkor ne nyilatkozzatok ugy hulye,meg bolond....

Itt egyesek latom csak lavinastol irjak a PRIMITIV valaszokat.

Konnyu masnak beszolni az eleterol,ha fogalmuk sincsen semmirol.

Nem tudom felfogni hogy mi lett ezzel a blog-gal.

Regebben normalis rendes valaszokat sot TANACSOKAT lehetett olvasni,most pedig ugylatszik,hogy sokan csak azert irnak bunko valaszokat,hogy hatha lessz valami szaftos kis veszekedes ahol,majd jol kitomboljak az onelegult egoizmusukat.

2013. szept. 2. 18:25
 25/38 wiWell ***** válasza:
A chaten is van egy kozos fal ahova mindenki írhat.
2013. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Utolso valaszolo teljesen egyett ertek veled.

Es koszonom a hasznos valaszodat!!!

2013. szept. 2. 18:26
 27/38 A kérdező kommentje:
18:19-esnek szolt a HASZNOS valaszom.
2013. szept. 2. 18:27
 28/38 anonim ***** válasza:
31%

ól tetted hogy megbocsájtottál neki akkor. Az ember néha követ el kisebb-nagyobb hibákat. Ez a hozzáállás pedig undorító: ha probléma van, elválok. Hát nem. A házasság nem egy romantikus kis hülyeség, amitől megváltozhat a családi állapotod a facebookon. Figyi! Megértem ha ez neked rosszul esik. De ha problémátok van, akkor meg kell beszélni. Ha látja rajtad hogy tapintatosan, kedvesen közeledsz, és próbálod megérteni őt (ha még ez nagy megerőltetés, de egyben hatalmas nagy szívesség tőled), akkor meg fog nyílni előtted, ezt garantálom. Ha látja, hogy te nemet mondasz a haragodnak, és bár oly nehéz, mégis normálisan közeledsz felé, akkor biztosan többet érsz el, mintha üvöltenétek egymással. Te is többet elmondasz valakinek, akit nem csak a házasság szentsége értelmében, hanem momentán is szeretsz, aki kedves és megértő hozzád, mint aki bár jogos, de dühösen közeledik.

Azt persze nem mondom hogy ezzel nem követett el hibát, hogy ilyesmit ír, de ha mindenki mindenkiről tudná hogy milyen hülyeségei vannak, akkor lennének nagy meglepetések! Hibázott, és ezt nyilván be is ismeri.

Ne támadd!Ne aggódj, rendbe fog jönni! Fogat összeszorítani, kettőt ököllel a falba, haragot félre, tisztázzátok a kapcsolatotokat! Mi lehet a baj? Csak nyugi és bízz magadban, benne, és a szerelmetekben!

2013. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom neked a valaszodat.
2013. szept. 2. 18:35
 30/38 anonim ***** válasza:
77%

1.


"Konkrétan mit is csinált a férjed?

Kiírt a falára egy primitív és bugyuta üzenetet.

Ezen problémázol annyit?"


Szerintem kend a hajadra a válaszodat.....


2.Kérdező:


Nagyon úgy néz ki,hogy kutyából nem lesz szalonna!

Én is egyetértek az előttem lévő válaszolókkal,kár volt megbocsájtanod neki....

2013. szept. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!