Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy évben 4 v 5 alkalommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy évben 4 v 5 alkalommal eljárok berúgni. Feleségem nagyon nem tolerálja ezt. Vélemények?

Figyelt kérdés
Válással fenyegetőzik pedig ez csak baráti összejövetel. Szeretem a családom és nem akarom elveszteni.Én úgy gondolom h ez a pár alkalom nem olyan sok. Sokat vagyok távol mivel fuvarozó vagyok. Családommal jól érzem magam csak néha jó egy kicsit berúgni. Az ő apja sokat volt részeg és ezért sokat szenvedett kiskorában. Mondom neki h én nem veszekszek vele, nem verekszek mikor berúgok csak jól érzem magam de ez egyértelmű. Szeretem és soha nem tennék olyat amivel elveszthetném a családomat.
2013. aug. 20. 19:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én nem tolerálnám.Főleg ha alig látnám,mert folyton úton van.
2013. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
39%
tuti hogy a kedves feleségek pontoztak le..
2013. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkét felet megértem.

Évi 4-5 alkalom tényleg egyáltalán nem sok, de a feleség részéről is érthető a dolog, hogy ódzkodik a részegen hazatérő férjétől még ha az nem is veszekszik és verekszik.

Én nem ítélem el a kedves kérdezőt, ez a 4-5 alkalom még teljesen rendben van, de legyen szíves tudomásul venni, hogy a feleségnek ez rosszul esik és tenni valamit ez ellen. Pl. nem a sárga földig leinni magunkat, hanem húzni egy bizonyos határt és betartani azt.

Kompromisszum kell, ami mindkét félnek megfelelő.

2013. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
Én csak azt nem értem, h a baráti összejövetel miért egyenlő azzal h be kell rúgni?
2013. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért ilyen, mert alkoholista volt az apja és el se tudod képzelni, milyen rossz egy büdös alkesz mellett felnőni. Hiába te nem vagy az, ez az élmény annyira rossz, hogy megmaradt neki.
2013. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

ÉVI 4-5!!! Nem heti/havi!

Egyáltalán nem tartom soknak pedig az 3n szüleim ittak...kell ennyi kikapcs mindenkinek, igaz hogy lehet pia nélkül is, de kinek mi.

2013. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

mindegy, hogy évi 4-5 alkalom vagy havi.

Az én apám is ivott, senkinek nem kívánom, hogy olyan összeszorult gyomorral nézze végig, ahogy részegen hazajön, akkor sem, ha nem veszekszik. Mivel nem akarom,hogy a gyerekem csak egyszer is átélje, amit én annak idején, az én férjem bizony nem jöhet haza részegen. Ezt tudta, mikor elvett, ha így jó voltam, ámen.

Aki azt mondja, nem baj, igyon, az nem élt együtt alkoholistával. Mert igen, évi 4-5 alkalom nem beteges, de minden alkoholista így kezdte. És még ha nem is minden alkalmi ivó lesz végül alkesz, benne van a lehetőség, és érthetően tart ettől az, aki tudja, mit jelent a dolog.

2013. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

"az én férjem havonta elmegy 4-5 alkalommal. "


No, ettől majd földobódik.

2013. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha tudod tartani a mértéket, és ezek a dolgok nem mennek a munád, kapcsolatod rovására, akkor szerintem a feleséged marhára önző, illetve idegbeteg tyúk, aki elválik akkor, ha nem tudja rád kényszeríteni az ő elképzeléseit.


Gyerekkoromban engem is sokkolt mikor nagyszüleim meghaltak az alkoholizmus következtében. Ma 26 évesen már külön tudom választani hogy mi a túlzás, és mi az egészséges kikapcsolódás.

2013. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
10-es! Gyönyörű urad lehet, büszke lehetsz rá!!!
2013. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!