Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A kérdésem a következő: A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frigg kérdése:

A kérdésem a következő: A múlt héten mentem férjhez, Amerikában, egy amerikai állampolgárhoz. De nem tudjuk biztosan, mik a következő lépések?

Figyelt kérdés
Kihez kellene fordulnunk? Esetleg aki már átment hasonló szituáción, mik a tapasztalatok? Az interjúról, zöldkártyáról, hogy megy ez a folyamat? Elképzeléseink vannak, de jól jönne egy kis plusz segítség :)

2013. aug. 8. 21:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok boldogsagot;)


az uscis oldalon le van irva minden, ami nektek kell az a kovetkezo nyomtatvany:

I-485 (a filing fee "illetek belyeg" $985, plusz $85 a biometric dij (ujjlenyomat/foto)

- tovabba kelleni fog orvosi igazolas (olyan orvostol, akit az uscis elismer, vagyis "civil surgeon" uscis oldal segit keresni ilyet)

- 'igazolvany' fenykep

- hazassagi papir

- ferj szuletesi a.kivonatja

stb stb


Eloszor ilyeszto lehet, es nem tudod mi merre, de hidd el, ha jo az angolod (vagy a ferjed nem ilyed meg egy kis papirmunkatol) akkor meg lehet oldani a papirok beadasat ugyved nelkul is. En anno fizettem (ugyved tanoncnak, szoval sokkal kevesebbet) de miutan lattam, hogy mit csinalt, a haveroknak mar en segitettem, szinte kisujjbol kirazva. Csak az elejen fura, rengeteg olvasnivalo, egy rakas kerdes, raadasul az ember ugye izgul, hogy mindent jol csinaljon, mert ha valami kis aprosag nem stimmel, akkor az uscis kuldd egy ujabb levelet, hogy ezt meg azt meg intezd es az csak felesleges ido/energia veszteseg.


Javaslom olvasd el az uscis oldalon minden zoldk. kerelemmel kapcsolatos dolgot, es ha meg ezek utan is van kerdesed, akkor irj nyugodtan privit, de azt ne vard, hogy az elejetol vegig szajbaragok mindent! Egy kis hazifeladatot neked is csinalnod kell ;)

2013. aug. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! (:

Épp azon az oldalon keresgéltünk (ebben a percben is).

2013. aug. 9. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!