Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak a megszoksz vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a megszoksz vagy a megszöksz lehetőségek közül választhatok?

Figyelt kérdés

A férjem nagy motoros és ennek a hobbinak szenteli minden idejét. Amit én már egyre nehezebben viselek. Szinte alig foglalkozik velem. Mindig csak a motorozás és a motoros haverok körül forog az élete.

Egy évben legalább 2-3 hónapot nem is tölt Magyarországon. Már vagy hatszor indult a Budapest - Bamako rallin. Ez minimum két és fél hét. Ha motorral is jönnek haza több mint egy hónap. De volt már, hogy nekik 2 hónapig tartott mert "csatangolni" volt kedvük Afrikában. Közben meg elfelejti, hogy itthon várják haza. Emellet évente 2-3 alkalommal, alkalmanként 1-2-3 hétre még szintén eltűnik valahova mert neki mennie kell.

Az összes hétvége a motorozásról szól. Még a borúsabb, esősebb hétvégék is. Tehát szinte semmi közös programot nem tudunk csinálni mert ő megy. Még télen is képes motorozni, bár akkor lényegesen kevesebbet. A tél a motorok szereléséről, félkészítéséről és a túrák megtervezéséről szól.

Számtalanszor mondtam már neki, hogy próbáljon ezen változtatni és foglalkozzon velem is. De azt mondja ez rosszabb mint a drog. Erről nem lehet leállni. Meg amúgy is ez az igazi élet.

Tudom majd biztos mondjátok, hogy mikor megismertem akkor is biztos motorozott akkor meg most már fogjam be. De évek alatt vált ilyenné a helyzet. Mindig is motorozott csak jóval kevesebbet. De az évek alatt egyre többet kezdett. Lett egy befutott vállalkozása amiből tudja finanszírozni. Több szabadideje lett aztán egyre jobban belemerült.


Szóval szerintetek csak a megszoksz vagy megszoksz lehetőségek vannak? Vagy van még remény, hogy megváltozzon?


2013. aug. 8. 20:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: azért nagy különbség van aközött, hogy kimész horgászni néha-néha, meg aközött, hogy elmegy hetekre, hónapokra. És te mellette is foglalkozol a pároddal. Szóval nálatok a párod a hunyó! De itt azért más a helyzet. Itt nem foglalkozik a kérdezővel a párja.
2013. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!